Windows 10 Custom OS FPS etkiler mi?

Wretion

Picopat
Daha fazla  
Windows 10 Pro ve Custom OS arasında Max kaç FPS oynar ekran Hertz'im 144 ama Valorant gibi oyunlarda FPS'im de bu civarlarda geziyor hani en azından bir 10 FPS gibi bir değer etki eder mi?
Bu arada önerdiğiniz Gaming OS'ları da yazın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10 Pro ve Custom OS arasında Max kaç FPS oynar ekran Hertz'im 144 ama Valorant gibi oyunlarda FPS'im de bu civarlarda geziyor hani en azından bir 10 FPS gibi bir değer etki eder mi?
Bu arada önerdiğiniz Gaming OS'ları da yazın.

Atlas OS ve ReviOS öneririm ama ben tekrardan Windows 10'a dönüyorum bazen hatalar cıkıyor ve İngilizce OS bunlar.

Debloated ve çoğu gereksiz servisleri iptal edilmiş geliyor. XOS, revi, atlas tavsiye ederim. En azından arka plan işlemleri ve ram kullanımını oldukça azaltacaktır. Belki 5-10 fps oynayabilir. Youtubeda bazi yabancı kaynaklar bire bir karşılaştırmalarını yapıyor göz atabilirsin.

Debloated ve çoğu gereksiz servisleri iptal edilmiş geliyor. Xos, revi, atlas tavsiye ederim. En azından arka plan işlemleri ve RAM kullanımını oldukça azaltacaktır. Belki 5-10 FPS oynayabilir. YouTube'da bazi yabancı kaynaklar bire bir karşılaştırmalarını yapıyor göz atabilirsin.

Bende i5 4. nesil var Windows 10 da akıcı gelmiyor ve hafif oyunlarda takılma oluyor ama revize a bir geçiyorum her şey akıcı sanki PC 3bin TL değeri artıyor gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı