Windows 10 D: Diskini Genişletme

totenritual

Kilopat
Makaleler
3
Ben C'den D'ye alan aktarması yapmak istedim. İnternetteki yönergeleri uyguladım fakat C'den alan ayırdıktan sonra bir türlü D'yi genişletemedim. Yani o seçenek aktif değildi. Ardından D'yi komple sildim, C'den de istediğim kadar alan ayırdım fakat görseldeki gibi kaldı. Bunların ikisi yan yana olmadığı için birleşmiyor. Nasıl düzeltebilirim?

Edit: Minitool Partition programı ile üstte yazdıklarımı halletim fakat şu anda Disk Yönetimi kısmında bu bölüme sağ tıkladığımda sadece Yardım çıkıyor, başka da bir şey çıkmıyor. Program üzerinden birincil değil mantıksal yaptım. Başka ne yapmam gerekiyor?Eki Görüntüle 258160

Arkadaşlar şu anda böyle bir şeyle karşılaşıyorum. Nasıl düzelteceğim?

EDİT2: Bilgisayarı kapattım fakat şu anda açamıyorum. Sadece BIOS ekranına girebiliyorum. Bilgisayar HDD'yi okuyor ama şöyle bir hata veriyor:

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarı kapattım fakat şu anda açamıyorum. Sadece BIOS ekranına girebiliyorum. Bilgisayar HDD'yi okuyor ama şöyle bir hata veriyor:
Bölümlerle uğraşırken Windows'un önyükleme dosyalarının bulunduğu bölüm de bozulmuş anlaşılan.
Windows USB'si veya DVD'si takın, kuruluma geçmeden önce alt kısımda onarma seçeneği çıkacaktır.
Onarma sihirbazı açıldıktan sonra başlangıç onarma seçeneğini seçin ve işlemi yaptırın.
Bilgisayar açılacaktır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…