Windows 10 Defender sistemi yavaşlatır mı?

Bülent Koca

Kilopat
Yer
Konya
Daha fazla  
Meslek
Elektronik ve Bilgisayar
Merhaba arkadaşlar bugün bilgisayarımı formatladım. Windows 10 Home daha hızlı çalışacağını düşündüğüm için "Pro" da arka planda çalışan gereksiz kullanmadığımız programlar CPU ve RAM kullanıyor o yüzden Home tercih ettim. Yani gerekmediği sürece Anti virüs kurmak istemiyorum... Windows Defender'dan daha az CPU ve RAM kullanan bir Anti virüs varsa önerebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben 8.1 pro orjinal kullanıyorum tüm güncelleştirmeleri kurulu 300 e yakın başarılı güncellemesi var. Cpu ve disk kullanımını düzenli kontrol ediyorum cpu %1 ile %5 arası sürekli. Defender dışında virüs programı kullanmıyorum gerekde görmüyorum. Kastırsaydı farkederdim. Bu hafifliği yüzünden sadece defender tercih ediyorum. İnan bana çoğu virüs programı işe yarar gözükmek için kendi yarattığı virüsleri yakalıyor. Çoğu işe yaramaz tabiki hepsi için söylemiyorum. Heleki ücretsizlerden pek birşey bekleme.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı