Windows 10 dil bölümünde yeniden başlatıp duruyor

rapportakal

Hectopat
Merhaba Windows 10 yüklü laptopumda sürekli dil ve bölge seçme bölümünü yaptıktan sonra masaüstüne dönüp 1 saniye sonra tekrar yeniden başlayıp dil seçme bölümüne geri dönüyor. Çözümü var mıdır? Teşekkürler. Başka dil ve bölge seçmeyi de denedim. USB kulllanarak sıfırlamadım Windows'un içinden sıfırladım laptopu.

Dosya Ekleri

• d2a77b86-3e83-4191-bac3-cb1990f64d3a.jpg
    d2a77b86-3e83-4191-bac3-cb1990f64d3a.jpg
    68,9 KB · Görüntüleme: 19
Merhaba Windows 10 yüklü laptopumda sürekli dil ve bölge seçme bölümünü yaptıktan sonra masaüstüne dönüp 1 saniye sonra tekrar yeniden başlayıp dil seçme bölümüne geri dönüyor. Çözümü var mıdır? Teşekkürler. Başka dil ve bölge seçmeyi de denedim. USB kulllanarak sıfırlamadım Windows'un içinden sıfırladım laptopu.

Windows'un içinden sıfırladıysan recovery kısmında sorun olmuş olabilir. USB ile temiz kurulum yaparsan daha sağlıklı olur.

Hocam denedim hiçbiri bir şey değiştirmedi USB ile de yapmak istemiyorum laptop yanımda değil arkadaşımda yapamazda o pek başka yolu var mı acaba?

Shift + F10'a basınca komut istemi açılması gerekiyor. Şu komutu kullanmayı dene:
sysprep /oobe /generalize /reboot

Hocam denedim hiçbiri bir şey değiştirmedi USB ile de yapmak istemiyorum laptop yanımda değil arkadaşımda yapamazda o pek başka yolu var mı acaba?

Hocam denedim hiçbiri bir şey değiştirmedi USB ile de yapmak istemiyorum laptop yanımda değil arkadaşımda yapamaz da o pek başka yolu var mı acaba?
Windows açılırken bilgisayarı güç tuşuna basılı tutarak 2-3 defa kapat. Bir dahaki açısında kurtarma menüsü gelecek. Oradan onarmayı dene, olmazsa tekrar sıfırla.

Geri
Yukarı