Windows 10 DistributedCOM 10016 Hataları

piwi

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Mekatronik Mühendisi
Uygulamaya özgü izin ayarları
{D63B10C5-BB46-4990-A94F-E40B9D520160}
CLSID'sine ve
{9CA88EE3-ACB7-47C8-AFC4-AB702511C276}
APPID'sine sahip COM Sunucu uygulaması için, Yok SID (Yok) uygulama kapsayıcısında çalışan LocalHost (LRPC Kullanan) adresindeki SID değeri (S-1-5-21-1457688620-3214498412-1252202796-1001) olan DESKTOP-CSALS65\Levent kullanıcısına Yerel Etkinleştirme izni vermiyor. Bu güvenlik izni, Bileşen Hizmetleri yönetim aracı kullanılarak değiştirilebilir.

uygulamaya özgü izin ayarları
Windows.SecurityCenter.WscBrokerManager
CLSID'sine ve
Yok
APPID'sine sahip COM Sunucu uygulaması için, Yok SID (Yok) uygulama kapsayıcısında çalışan LocalHost (LRPC Kullanan) adresindeki SID değeri (S-1-5-18) olan NT AUTHORITY\SYSTEM kullanıcısına Yerel Başlatma izni vermiyor. Bu güvenlik izni, Bileşen Hizmetleri yönetim aracı kullanılarak değiştirilebilir.

ve Spell Checker hatasıda alıyorum... SpellChecker >> Olay Kimliği (33) >> Görev Kategorisi (kurulum)
Altyapıdaki sabit kodlu http -> http değişiklik çifti eklenemedi. Gerçeklenmemiş. Yazım denetleyicisi kullanılabilmeye devam edecek.

Bilginiz var mı bu sorunlar hakkında arkadaşlar?

Windows'u nereden indirdin? Orjinal sürümü kurduysan ayarlara müdehale için herhangi bir program kullandın mı? Wise Care 365 veya Advanced SystemCare gibi optimizasyon araçları kullandın mı?

Dipnot: Soruna sebep olan bir etken de TeamViewer uygulamasını korsan olarak lisanslamayı denemek.

Geri yükleme açıksa sorunun olmadığı bir yedeğe dönüş yapabilirsin. Aksi takdirde temiz kurulum tavsiye ediyorum. Bu sorunu Microsoft Store ile yaşadım TeamViewer crack'i sebebiyle. Her tür yolu denesem de (Yabancı tüm forumları inceledim.) bu sorunun kalıcı bir çözümü yok.

Windows'u nereden indirdin? Orjinal sürümü kurduysan ayarlara müdehale için herhangi bir program kullandın mı? Wise Care 365 veya Advanced SystemCare gibi optimizasyon araçları kullandın mı?

Dipnot: Soruna sebep olan bir etken de TeamViewer uygulamasını korsan olarak lisanslamayı denemek.

Geri yükleme açıksa sorunun olmadığı bir yedeğe dönüş yapabilirsin. Aksi takdirde temiz kurulum tavsiye ediyorum. Bu sorunu Microsoft Store ile yaşadım TeamViewer crack'i sebebiyle. Her tür yolu denesem de (Yabancı tüm forumları inceledim.) bu sorunun kalıcı bir çözümü yok.
Windows orjinal. Dediğiniz tarzda programlar kullanmadım. Bu hataları alıyorum fakat bilgisayarda herhangi bir sorun teşkil etmiyor. Sadece olay günlüğüne yazılıyorlar..

Son düzenleme:
Windows orjinal. Dediğiniz tarzda programlar kullanmadım. Bu hataları alıyorum fakat bilgisayarda herhangi bir sorun teşkil etmiyor. Sadece olay günlüğüne yazılıyorlar..
Sorun teşkil etmediğini baştan söylemeliydiniz. Bu hatalar üstte belirttiğim durumlarda oturum açmayı engelliyor. Böyle bir sorun yoksa endişe etmeye gerek yok. Bu hatalar kardeşimin laptopunda da mevcut. İyi huylu kanser hücresi gibi görebilirsiniz onları.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı