Windows 10 dosyalar silinmiyor

Rx 570

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran kartı: Gigabyte Aorus Rx570 4gb | İşlemci: Amd Ryzen 3 3200G | Ram: Corsair Vengeance 8x2 3200MHz | Anakart: Gigabyte A320M-S2H | SSD: Samsung 970 Evo Plus 250gb, Adata SU630 240gb | HDD: WDblue 320gb
Windows 10 kullanıyorum. Örneğin bir dosyayı masaüstünden siliyorum, siliniyor. Başa bir program açıp masaüstüne döndüğümde dosya yerine geri gelmiş oluyor. Fakat tıkladığımda öğe konumunda değil hatası veriyor, nasıl düzeltebilirim?

sen galiba sadece kısayolları siliyorsun :D Geri dönüşüme at ardından geri dönüşümü boşalt sonra kalıcı olarak silmek için prefetch'i aç ve dosyayı kalıcı olarak sil

Hayır öyle değil ben masaüstündeki dosyalardan bahsediyorum üstüne başka bir program açıp geri masaüstüne gelince ikon beyaz oluyor ve üstüne tıklayınca öğe konumunda değil yazıyor.

Windows 10 kullanıyorum. Örneğin bir dosyayı masaüstünden siliyorum, siliniyor. Başa bir program açıp masaüstüne döndüğümde dosya yerine geri gelmiş oluyor. Fakat tıkladığımda öğe konumunda değil hatası veriyor, nasıl düzeltebilirim?

Masaüstünde f5 yap düzelebilir. Bir diğer sorunda şu olabilir. Mesela ben zamanında avira antivirüs kullanıyodum Opera tarayıcıyı desteklediği için otomatik yüklüyodu. Ben silsem bile aviraya gelen güncellemeyle tekrar yüklüyordu. Ya gameloop gibi olabilir. O da tarayıcı yüklüyodu sanırım.

Geri
Yukarı