Windows 10 Driver Powerstate Failure Hatası

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Burada rehberler mevcut.

Cevaplarınız için teşekkür ederim 1 saat içerisinde hepsini yapıp geri dönüş yapıcam sizlere
Bu arada korsan Adobe yazılımı var sistemde hata veriyor onun SYS dosyası onu da sil. Korsan ya da eksik dosyaya sahip.
Hocam bunu kaldırma yolunu söyler misiniz acaba ?

Denetim masasına girip programs and features bölümünden silebilirsiniz.

C: Diski üzerinde bu iki klasör içinde herhangi bir Adobe klasörü var ise kaldırın.

sorun ramler den mi kaynaklı yani? Yaklaşık 3 seneden beri bu şekilde kullanıyorum bilgisayarı.
C: Diski üzerinde bu iki klasör içinde herhangi bir Adobe klasörü var ise kaldırın.

Eki Görüntüle 675704

Burada da yok maalesef minidump da olmayan adobenin çıkması normal mi

Sadece sorun yaratabileceği için söyledim sorun ekran kartı ile alakalı. Ben dump dosyalarında Adobe programı göremedim.

Kusura bakmayın yanlış anlamışım .sys dosyası Microsoft'a ait tekrar özür dilerim diğer çözüm önerilerini yapın ve sonuçları paylaşın.

Dostlar yardımlarınız için teşekkür ederim.Dediklerinizi yaptım fakat sorunun hallolduğunu düşünmüyorum.Bilgisayarımı yaklaşık 2 ay önce anakart arızası nedeniyle servise götürmüştüm.Gelin görün ki servis bana komple anakart parası çıkartarak 6000 küsür tamir ücreti istemişti.Benim de o gücüm olmadığı için bir bilgisayarcıda 1000 lira gibi bir paraya halletirdim sorunu.Şu anlık bir problem yok bu mavi ekran hatası dışında.Bu arıza öncesinde de nadir de olsa yine aynı hatayla karşılaşıyordum.İşin açıkası kullanmakta olduğum laptop(asus x550jx) 5. yılına yaklaştı ve emekliye ayrılma vakti gelmiş gibi.Ancak günümüz şartları düşünüldüğünde yeni bir bilgisayar sahibi olmak da hayal gibi.Eğer çok büyük bir arıza çıkarmadığı sürece üniversitem bitene kadar yani 2 sene daha beni idare eder gibi düşünüyorum.

Birkaç sorum olacak sizlere:
- görev yöneticisinde ekran kartı sıcaklığına ulaşamıyorum bunun nedeni ne olabilir ?

-Arıza tamir sonrası bilgisayar açılırken "ASUS" yazısında ekran parlaklığı düşükken windows yükleme ekranına gelindiğinde ekran parlaklığı normale dönüyor bunun bir sebebi olabilir mi ?

-Mavi ekran hatası sisteme zarar verir mi ? sonuçta ekran kartından kaynaklanıyor.Sisteme zararı yoksa ve her ne kadar sinirimi bozsa da bu şekilde kullanmaya devam edebilirim sanırım.

Mavi ekran sisteme zarar vermez korkmayın. Ekran parlaklığı ile ilgili olduğunu düşünmüyorum. MSI Afterburner ile sıcaklık bilgilerine ulaşabilirsiniz ekran kartının.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…