Windows 10 DualShock4'ü algılamıyor

swezyyy

Centipat
Yer
Cu'nun Yanı
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İyi forumlar herkese, son zamanlarda yaşadığım bir sorunu paylaşmak istedim.

Ekran Görüntüsü (595).png

Yukarıda gördüğünüz gibi Wireless Controller nedense sorunlu gözüküyor. 1-2 ay önce DS4 Windows aracılığı ile çok rahat oyunumu oynarken şimdi algılamıyor bile.

Ekran Görüntüsü (596).png

DS4 Windows'ta ise böyle görünüyor.
Not: Sorun gidere basınca maalesef bir şey yapamıyor. Ve kaldırıp yeniden kurmayı denedim işe yaramıyor.
2 farklı girişten denedim işe yaramadı.

Ekran Görüntüsü (598).png

Ekran Görüntüsü (599).png

Ekran Görüntüsü (600).png

İyi forumlar herkese, son zamanlarda yaşadığım bir sorunu paylaşmak istedim.

Eki Görüntüle 856865

Yukarıda gördüğünüz gibi Wireless Controller nedense sorunlu gözüküyor. 1-2 ay önce DS4 Windows aracılığı ile çok rahat oyunumu oynarken şimdi algılamıyor bile.

Eki Görüntüle 856868

DS4 Windows'ta ise böyle görünüyor.
Not: Sorun gidere basınca maalesef bir şey yapamıyor. Ve kaldırıp yeniden kurmayı denedim işe yaramıyor.
2 farklı girişten denedim işe yaramadı.

Eki Görüntüle 856871

Eki Görüntüle 856872

Eki Görüntüle 856875

Algılamıyorsa hiç uğraşma daha fazla bende PS4 fat kasa vardı, PC'ye bağlıyım dedim Bluetooth algımadı zorladım kabloyla falan denedim 1 kez PC'ye bağladıktan sonra kumanda bir daha hiçbir platformda açılmadı ne PS4'ümde ne de PC'mde ama eğer başına bela arıyorsan deneyebilirsin belki sende aynı hata olmaz.

Selamlar eğer Steam oyunu oynayacaksan Steam'e girip sağ üstten geniş ekran modunu açman yeterli olacaktır çoğu oyun için global PS4 ayarları geçiyor oyunlarda Xbox Controller olarak gözükse bile PS4'teymiş gibi oynayabiliyorsun.

Selamlar eğer Steam oyunu oynayacaksan Steam'e girip sağ üstten geniş ekran modunu açman yeterli olacaktır çoğu oyun için global PS4 ayarları geçiyor oyunlarda Xbox Controller olarak gözükse bile PS4'teymiş gibi oynayabiliyorsun.

Steam değil.
Algılamıyorsa hiç uğraşma daha fazla bende PS4 fat kasa vardı, PC'ye bağlıyım dedim Bluetooth algımadı zorladım kabloyla falan denedim 1 kez PC'ye bağladıktan sonra kumanda bir daha hiçbir platformda açılmadı ne PS4'ümde ne de PC'mde ama eğer başına bela arıyorsan deneyebilirsin belki sende aynı hata olmaz.

Bayağı yardımcı oldun, PS4'de sahip olmayıp PC'de sahip olduğum bir oyunu oynayacağım.

Steam değil.

Bayağı yardımcı oldun, PS4'de sahip olmayıp PC'de sahip olduğum bir oyunu oynayacağım.

Eğer yeni bir kol alabilecek durumun varsa bir Xbox kolu almanı öneririm xsx kolu almaman iyi olur 1000 TL için değmez One S kolundan bir farkı yok indirime girerse bir Xbox One S kolu alabilrsiniz.

Dediğim sorunu yaşamamak için acaba ben mi bir yanlış yapmıştım orasını bilmem ama Xbox kolları zaten Xbox kadar da PC için üretiliyor yani DualShock 4'ü kullanmayın PC nizde bence.
Alakası yok.Yıllardır Ps3 kolunu Pc de kullanıyorum.Pc dediğimiz şey bize dayatılan donanım veya yazılımları aşarak birazda olsa rahat olduğumuz alan.
@swezyyy Kablolu bağladığınızda tepki var mı ? Deneme olarak Ds4 ü resetleyin tekrar deneyin.

Alakası yok. Yıllardır PS3 kolunu PC de kullanıyorum. PC dediğimiz şey bize dayatılan donanım veya yazılımları aşarak birazda olsa rahat olduğumuz alan.
@swezyyy kablolu bağladığınızda tepki var mı? Deneme olarak DS4'ü resetleyin tekrar deneyin.

Zaten kablolu bağlıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buradaki çözümü de deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı