Windows 10 Edge Donma Sorunu

Dufiwn

Kilopat
Makaleler
8
Yer
İstanbul
Arkadaşlar bilgisayara Windows 10 kurdum. Edge tarayıcısını kullanıyorum fakat şöyle bir sıkıntım var. Bir şeyi indirirken "İndirmeleri Görüntüle" diyorum, tıkladığım anda tarayıcı kitlenip donuyor. Veya resimdeki attığım yere tıkladığım zamanda tarayıcı donuyor. Yardımlarınızı bekliyorum.

Dosya Ekleri

• aaasss.JPG
    aaasss.JPG
    10,8 KB · Görüntüleme: 426
Şu anda güncel sürümde böyle bir sorun yok. Sizin bilgisayarınızdaki durumla ilgili bir sorun olabilir. İndirme klasörüne etki eden bir sebepten dolayı olabilir. Olay görüntüleyicisinden hata raporunu bakabilirsiniz. Bence ilk olarak tarayıcıyı silip yüklemeyi deneyin. Düzelmezse geri dönüş yapın.
How to Reinstall Microsoft Edge Browser - All things technical - tips & tricks

Merhaba konuyu hortlatmak gibi olacak ama aynı hatayı bende almaya başladım ve Microsoft Edge programını silemedim yardımcı olursanız sevinirim.

Saygılar...

İngilizceniz varsa daha önce yazdığım gibi bu sitede detaylıca Edge nasıl tekrar yüklenir anlatılmış.

İngilizceniz yoksa bu yöntem düzeniniz bozulmadan bu tip çözümlere kökten çözüm sunuyor. Yükseltme yaparmış gibi tekrar kurulum yaparak sorunu çözebilirsiniz.

Tekrar kurulum yapmak için Windows 10 10586 iso dosyasının içini sıkıştırma programıyla açıp setup.exe çalıştırıp ve ya Windows 10 Medya Oluşturma Aracını çalıştırıp otomatik olarak seçilen ayarları koruma seçeneği ile kurulum başlatın. Dosyalarınız, programlarınız ve ayarları kaybolmaz.

Sorunu önceden düzelttim ancak ilginize teşekkür ediyorum. Sorunun çözümü: Edge / Ayarlar / Göz Atma Verilerini Temizle / Temizlenecek Öğeleri Seç / Temizle ve bitti.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı