Çözüldü Windows 10 Enterprise LTSC sürümünü Home yapmak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm

Ya bilgisayarcıya geri götüreceksin ya da yukarıdaki şekilde kendin kuracaksın. Daha önce yapmadı isen güzel fırsat. Öğrenmiş olursun.
İniyor hocam Rufus üzerinden yazdırıp çalıştıracağım sorun olursa yazarım tekrar.

Hocam verdiğiniz ISO üzerinden de kurdum yine Enterprise yükle diyor şakasız saat 11'den beri şu bilgisayarla uğraşıyorum.

Dosya Ekleri

• image (2).png
    image (2).png
    499,8 KB · Görüntüleme: 24
Son düzenleme:
Bilgisayarı kapatıp, USB belleği takıp, Bilgisayarı bios tan ayarlayarak USB ile başlattın mı?

Temiz kurulum Windows açıkken yapılmaz, biliyorsun değil mi?

İşlem yapma lütfen, sadece cevapla ki adım adım gidelim.

Hocam BIOS üzerinden başlatmadım fakat Rufus o ISO'yu yazarken bu Video'yu buldum hocam sizce işe yarar mı?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

SADECE 9. Dakikadan itibaren izle ve tıpa tıp aynısını yapmalısın.
Bu arada umarım bilgisayarın W11 destekliyordur.
TPM 2.0 OLMALI ve Biostan aktif edilmeli. Anakartının TPM 2.0 özelliği yok ise w11 kuramazsın.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı