Çözüldü Windows 10 Enterprise'tan Home Single Language'a nasıl geçilir?

• Konuyu başlatan Nrok
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 597
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Nrok

Hectopat
FreeDOS laptopuma Windows kurarken ürün anahtarı girmedim ve Enterprise indirmişim şimdi Home Single Language ürün anahtarım var ama dosyalarım silinmeden nasıl Home Single Language'a geçeceğimi bilmiyorum. Yardım edebilir misiniz?

Çözüm
Hocam, Enterprise daha yüksek bir sürüm olduğu için sıkıntı yapabilir. En iyisi temiz kurulum yapıp geçin. Burada Home Key girebilirsiniz.
Ayarlardan güncelleştirmeler ve güvenliğe girin. Oradan etkinleştirmeye girin ve ürün anahtarımı değiştire basın. Sonra yeni aldığınız ürün anahtarını girin. Ben Home single languageden Home sürümüne böyle geçmiştim.

Ürün anahtarını yazarken bu karakterlerin bir kısmı ürün anahtarında bulunamaz yazıyor.
Ayarlardan güncelleştirmeler ve güvenliğe girin. Oradan etkinleştirmeye girin ve ürün anahtarımı değiştire basın. Sonra yeni aldığınız ürün anahtarını girin. Ben Home single languageden Home sürümüne böyle geçmiştim.

Ürün anahtarı doğru ise böyle bir hata vermemesi lazım. Ürün anahtarını kontrol edin. Olmazsa aldığınız yer ile iletişime geçin.

Hocam, Enterprise daha yüksek bir sürüm olduğu için sıkıntı yapabilir. En iyisi temiz kurulum yapıp geçin. Burada Home Key girebilirsiniz.

Çözüm
2 bilgisayarda kullanamayabilirsiniz aynı anahtarı.

Hocam, Enterprise daha yüksek bir sürüm olduğu için sıkıntı yapabilir. En iyisi temiz kurulum yapıp geçin. Burada Home key girebilirsiniz.

En son çare bunu yapacağım indirdiğim oyunları yeniden indirmek çok uzun sürecek.
2 bilgisayarda kullanamayabilirsiniz aynı anahtarı.

Bununla alakalı olduğunu sanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı