Windows 10 eski sürüme dönme

fancy217

Picopat
Merhaba. Şimdi Windows 10'un 21H2 sürümünü kullanıyorum. Temiz kurulum yaparak 20H2 sürümüne sıkıntısız geçebilir miyim? @Recep Baltaş

Dosyaları sildiğim için ayarlardan geri dönüş yapamıyorum. Tek çarem temiz kurulum ile eski sürüme dönmek.

Dosyaları sildiğim için ayarlardan geri dönüş yapamıyorum. Tek çarem temiz kurulum ile eski sürüme dönmek.
Windows 10 Versiyon 20H2 için .ISO dosyaları internette mevcut. Rufus ile harici bir belleğe yazdırarak temiz kurulum sağlayabilirsin.

Rufus ile nasıl indirdiğini tam anlayamadım.
Ama yapman gereken şey internetten .iso olarak sürümü indirip, Rufus kullanarak GPT ya da MBR göre yazdırmak USB içine. Anakartın UEFI destekleyip desteklemediğini öğren, bu bağlamda USBye yazdırırken MBR mi GPT mi olarak yazdıracağını anlayabilirsin.

UEFI destekliyor sanırım GPT yazdıracağım. Rufus ile ISO dosyası yapmak için seç yazan yerden indir i seçmen lazım indir e basıp karşına gelenleri seçerek sürdür diyeceksin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…