Windows 10 Fall Creators Update 1709 RTM

Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
Windows 10'un yeni büyük güncellemesinin ana sürüm numarası 1709 olacak. Yapı numarası ise 16299.15 olarak belirlenmiş gibi. Gibi diyorum zira Microsoft final sürümlerde genelde böyle küsüratlı rakamlar kullanmıyor. Bu bağlamda final Build numarası değişebilir.

Ayrıca final sürümde Paint olmaması gerekirken 16299.15 sürümünde mevcut. Bu bağlamda erken davranmamakta fayda var.

Yakın zamanda test edip buna göre ISO'larımızı güncelleyeceğiz.

UUP indirmek için:

Kod:
https://uup.rg-adguard.net/index.php

Son düzenleme:
Yeni bir özellik falan gelecek mi? Ayrica Paint'in olmayacak olmasi cok sikici bir durum benim icin, paint.net'i daha fazla kullanmaya baslayacagim sanirim.

Eğer Paint olmazsa durum çok kötü olur. Çünkü ben ekran görüntülerimi Paint ile kaydediyorum. Eğer Paint olmazsa 3. parti yazılımlar kullanmamız gerekecek.

Eğer Paint olmazsa durum çok kötü olur. Çünkü ben ekran görüntülerimi Paint ile kaydediyorum. Eğer Paint olmazsa 3. parti yazılımlar kullanmamız gerekecek.
Hayır Paint, direk kurulum paketinin içinde gelmesi yerine, sadece yeni adıyla Microsoft Store(mağaza)'da ücretsiz indirmeye sunulmuş. İsteyen Microsoft Store'dan indirebilir. Sadece kurulum paketine dahil değil...

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı