Windows 10 fastboot özelliğini aktif etmek

EYPHR

Hectopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Windows 10 bilgisayarım var masaüstü boş olmasına rağmen yavaş açılıyor. Ve BIOS'a baktığımda fastboot özelliğinin kapalı olduğunu gördüm. Bu fastboot özelliğini devreye sokmak bilgisayarda herhangi bir yan etki oluşturur mu?

Sadece açılırken eğer UEFI kullanıyorsanız anakart markanızın logosunu kapatır.
Şu habire dönen mavi şeyi de görmezsinizç
Sadece 2-3 saniye kazanırsınız açılış süresinde.
Gerek yok diye düşünüyorum çok bir fark olmuyor.

Ben Windows logosu yerine Lenovo yazmasını istiyorum nasıl yapabilirim?

Hocam Windows'u USB'den temiz kurarken Boot option olarak UEFI seçmen gerekir ama bilgisayarın desteklemeyebilir. Yeni bir laptop ise Windows'u bir daha kurarken BIOS'dan UEFI kurulum ayarı yapın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Technopat'ın bu konu hakkındaki videosu.
Büyük ihtimalle link koyduğumdan ceza alacağım ama yazının üstündeki butonların hepsi kapalı hiçbirine basılmıyor.

Hocam Windows'u USB'den temiz kurarken Boot option olarak UEFI seçmen gerekir ama bilgisayarın desteklemeyebilir. Yeni bir laptop ise bir daha kurarken Windows'u BIOS'dan UEFI kurulum ayarı yapın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Technopat'ın bu konu hakkındaki videosu.
Büyük ihtimalle link koyduğumdan ceza alacağım ama üstte link koyma butonları kapalı neden hepsi kapalı hiçbirine basılmıyor.

Benim laptop UEFI UEFI Windows var bir daha deneyecegim Lenovo yazısını.
Yok hocam oladı zaten kapalı konumda kullanıyormuşum ama şimdi açtım aynı :D eniştemin Lenovo sunda yazı çıkıyordu bu arada ban yemezsin link YT linkinden.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı