Windows 10 FM 15 Crash Dump hatası

kassandra13

Kilopat
Arkadaşlar merhaba, Windows 7'den Windows 10'a yükseltme yaparak geçtim. Windows 7'de sıkıntısız oynadığım Football Manager 2015 oyunu Windows 10'da Crash Dump hatası veriyor. İnternetten araştırdım biraz ve uyumluluğun Windows 8 ve 8.1 için Windows 7 yapılması gerektiğini söylemiş fakat Windows 10'da uyumluluk sekmesini bulamadım. Yardımlarınızı bekliyorum.

Arkadaşlar bu konuyu ne için buraya taşıdınız? Bu hata oyundan değil Windows 10 yüzünden kaynaklanıyor.

Oyunun orjinal değil ve bu işletim sistemi uyumluluğundan kaynaklanıyor. Oyuna sağ tıkla> uyumluluk sorunlarını gider> sorun giderme programı > program eski sürümde çalışıyordu seçeneğini seç ve ardından Windows 7'yi seç. Ardından oyunu yönetici olarak çalıştırıp dene. Bende Windows 10'a geçmiştim ardından 8.1'e geri döndüm. Bir daha oyunun Crash Dump hatasını düzeltemedim. Belki sende düzelir.

Az önce bilgisayarımı windows 10'a yükselttim ama keşke yükseltmeseydim. FM 2015'i oynayamıyorum açılmıyor. Crash dump hatası veriyor. Konu hakkında yardımcı olabilecek kimse var mı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkes tutturmuş bir Crash Dump hatası alıyorum diye ama kimse nedense Olay Görüntüleyici altına düşen ya da hata ekranında çıkan bilgileri paylaşmıyor. Ne bekliyorsunuz tahmin mi edeceğiz ? Ya da elimizde sihirli bir sopa mı var? 1 saat sonra uyarınız sona erince verileri paylaşın, kontrol edelim.

Ayrıca sadece korsan oynadığınız bir oyun çalışmadı diye Windows 10 kullanmayacaksanız siz hiç kullanmayın zaten. XP kullanın...

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı