Windows 10 format atarken 0x80070570 hatası

• Konuyu başlatan nemo
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 8B
Doğru.

Telefondan nasıl Ubuntu kurdun bu arada woeusb programını kullan format USB hazırlamak için.
Kodlar.
sudo add-apt-repository ppa:nilarimogard/webupd8
sudo apt update
sudo apt install woeusb
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Şu video yardımıyla şu an W10 usb hazırlıyorum:
Telefondan ISO 2 USB programıyla flash'a ISO'yu yazdırdım, şükür ki sorunsuz çalıştı. :D

Son durumu yine paylaşırım ama şimdiden ilgi alakanız için çok teşekkürler Mesut bey.

Şu video yardımıyla şu an Windows 10 USB hazırlıyorum:
Telefondan ISO 2 USB programıyla Flash'a ISO'yu yazdırdım, şükür ki sorunsuz çalıştı. :D

Son durumu yine paylaşırım ama şimdiden ilgi alakanız için çok teşekkürler mesut bey.

Önemli değil her zaman beni etiketleyin ben yardıma gelirim.

Ona kursam da aynı hatayı alıyorum. Linux'ta hala bilgisayar, tekrar usb'ye iso dosyasını yazdırmaya çalışıyorum.
Artık kurulum öncesi düz mavi ekran görüyorum. Sadece bu. Yardımcı olabilecek kimse yok mu?
d8b90a37-c6ea-4923-994a-ec25329d8a83.jpeg

Sırayla hepsini öne aldım yine de olmuyor. Neyi yanlış yapıyorum.

1c4b88ff-711f-4772-8092-d7d2062ad1cd.jpeg

Son düzenleme:
Ona kursam da aynı hatayı alıyorum. Linux'ta hala bilgisayar, tekrar USB'ye ISO dosyasını yazdırmaya çalışıyorum.

Hocam hatırladığım kadar sanırım Ubuntu ISO dosyasını telefonunuzdan yazdırmıştınız Windows ISO dosyasınıda yazdırın telefon ile kusura bakmayın ban yedim diye geç yazdım.

Artık ssd hiç gözükmüyor. Buranın cidden teknoloji forumu olduğunu sanıyordum. Keşke boy problemim olsaydı.

Artık SSD hiç gözükmüyor. Buranın cidden teknoloji forumu olduğunu sanıyordum. Keşke boy problemim olsaydı.

O zaman yapacağımız bir şey yok. Bilgisayarcıya götür.
@Recep Baltaş etiketle o yardımcı olur.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı