Windows 10 format atarken 0xC0000034 Hatası

mcangul

Hectopat
Daha fazla  
Bugun format atarken once ssd'yi bicimlendirdim. Daha sonra ssd'ye kurulum yapmak istedigimde yeterli alan yok hatasi aldim ancak 120 gb bos alan var. Bundan sonra tekrar usb boot ettigimde ise farkli bir hata aldim ve kurulum ekranina hic ulasamadim. Resimdeki yazinin altinda sadece uretici yazilimi ayarlari icin esc tusuna basin yaziyor ve basinca bios menu'ye geciyorum. Mobilden yazdigim icin yazim hatalari affola.

IMAG0651.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bildiğim kadarıyla mavi ekran hatası. Komut satırına girip bu komutları deneyin.

Kod:
Bootrec /fixmbr
Bootrec /fixboot
Bootrec /scanos
Bootrec /rebuildbcd
Format atmak icin Windows'un kurulu oldugu diski bicimlendirdim. Dediklerinizi usb diskteki komut ekranindan yazdim. Kurulum ekraninda diski secip ileri dedigimde su hatayi aliyorum.
"Yeni bir bolum olusturamadik veya mevcut bolum bulamadik."
Disk ile ilgili ne problem olabilir?

Recovery kısmı zarar görmüş olabilir. "Bilgisayar açılırken windows simgesi gelmeden ESC yerine F8'e basıyoruz. Ardından bilgisayarı onarı seçiyoruz. Yani 1.seçenek. Ondan sonra bizi zaten recovery kısmına yönlendiriyor. Ve yeniden başlatıp ESC+F11 yaptığımızda yine recovery kısmına yönlendiriyor." Olmazsa bir çözüm yolu daha buldum mesaj yazarsın. @mcangul

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı