Çözüldü Windows 10 format nasıl atılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Turbo_o

Centipat
Öncelikle merhaba. Benim bilgisayarımda bilgisayarcı sağ olsun crackli Windows 10 Pro var. OEM key satın aldım fakat format atmayı bilmiyorum. Format atıp sıfırdan bilgisayarımı orijinal Windows 10 Pro yapmak istiyorum. Yardımcı olur musunuz? Bazı videolar izledim fakat kafam çok karıştı.
Detaylıca anlatırsanız ne yapacağımı çok sevinirim.

Çözüm
Bu rehberle yapabilirsiniz:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu rehberle yapabilirsiniz:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bunu yapsam aynı şekilde? Bu daha kolayıma geldi.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bunu yapsam aynı şekilde? Bu daha kolayıma geldi.

Yapabilirsiniz. 2 videoda gösterildiği şekilde kurup kullanmıştım ama genelde ISO olarak yazdırıyorum.

İnternetten temiz bir siteden Windows 10 Pro ISO'sunu indir. ISO'yu Rufus ile GPT olarak USB'ye yaz. PC'yi yeniden başlat ve logo gelir gelmez F12'ye art arda basıp USB'yi secerek formata başla. Sonrasını internetten format videoları izleyerek yaparsın.

Tanıdık bir bilgisayarcıya versem o halletse? Bu aralar çok yoğun çalıştığım için ve uyku uyuyamadığım için kafam almıyor.
Formatı o atsa Windows 10 Pro OEM keyi ben girsem?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı