Windows 10 Format Sırasında Hata Veriyor

IbrhmCan

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
USB'den format atarken 97 GB'lik C diskini biçimlendirmeyi denedim. Hata verince direkt sistemin kurulu olduğu C diskini sildim, sonra yeniden bölünmemiş disk alanından disk oluşturmak isterken hata aldım. Şu anda sistemi kuramıyorum lütfen yardım eder misiniz? Yerel Disk D'de kişisel veriler var, benim için önemliler disk part ile disk sıfırlayamıyorum. Disk part ile yeni bir disk oluşturabilir miyim, nasıl?

yardımın için teşekkür ederim disk part ile sorunu çözdüm teşekkürler fakat şu anda şu hata ile karşılaşıyorum:Seçilen Diskte MBR bölümü tablosu var windows GPT disklere yüklenebilir hatası ile karşılaşıyorum sanıyorum ki google dan çözüme ulaşabilirim ama sizdende çözüm önerisi almak isterim
Bu hatayı biliyorum.
İngilizce biliyorsunuzdur umarım.

Hocam bu disk part ile ayırınca disk gözükmüyor listede https://i.hizliresim.com/BaWQaQ.jpg disk ayırmayı format menüsünden yapmayı denesem de ayırmıyor diski
hocam mrb den gpt ye çevirirken veri kaybı söz konusu bu durumda napabilirim. Birde pc de tek harddisk var hocam
Bu hatayı biliyorum.
İngilizce biliyorsunuzdur umarım.
Hocam merhaba sorunu galiba çözdüm Rufus ile format flashı hazırlarken disk bölüm düzenini GPT seçmişim onu MBR yapıp baştan başlattım şu anda format flashını baştan oluşturuyorum teşekkür ederim her şey için deneyip geri dönüş yapacağım.

Son düzenleme:
Hocam bu disk part ile ayırınca disk gözükmüyor listede https://i.hizliresim.com/BaWQaQ.jpg disk ayırmayı format menüsünden yapmayı denesem de ayırmıyor diski
hocam mrb den gpt ye çevirirken veri kaybı söz konusu bu durumda napabilirim. Birde pc de tek harddisk var hocam

Hocam merhaba sorunu galiba çözdüm Rufus ile format flashı hazırlarken disk bölüm düzenini GPT seçmişim onu MBR yapıp baştan başlattım şu anda format flashını baştan oluşturuyorum teşekkür ederim her şey için deneyip geri dönüş yapacağım.
GPT diskler MBR disklere göre daha hızlı oluyor fakat siz bilirsiniz.
Önemli değil. :)

GPT diskler MBR disklere göre daha hızlı oluyor fakat siz bilirsiniz.
Önemli değil. :)
MRB olarak formatladı teşekküre ederim aslında o laptop biraz eski fotograf düzenlemek ve fotografları saklamak için falan kullanıyor babam o pc yi hocam o yüzden içindeki fotoğraflarda önemli o yüzden GPT ye çevirmedim :) teşekkür ederim yardımınız için

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı