Windows 10 format sonrası 0x000000f hatası

Caner1486

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Eski diskim bozulduğu için yeni bir disk aldım. Samsung 750 GB 7200 RPM.

Format atmak için forumdaki W10 .iso indirdim, Rufus ile normal boot edecek şekilde yazdırdım. Kuruluma geçişte, diski silip bölüm ayırmada hiçbir sorun yok. Gayet hızlı şekilde kurum dosyaları yükleniyor, kurulum yapılıyor, güncelleme yükleniyor, tamamlanıyor denilen kısma zahmetsiz gelip otomatik reset atıyor. Sonrasında Windows simgesi geliyor, beklemeye başlıyor.

HDD ışığından anladığım kadarıyla çok ufak işlem yapıyor, 5-15 dakika sonra mavi bir ekran çıkıyor ve 0x000000f hatası geliyor. Farklı flash bellek ile denedim, Windows 8-8.1 ile denedim sonuçlar aynı. Resmi eke de koyuyorum, desteğiniz ricasıyla.
  • Anakart Gigabyte olduğu için UEFI desteği yok
  • AMD 960T işlemci
  • G.Skill RAM
  • Powercolor PCS+ 5850 ekran kartı.

unnamed.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun bende de var konu açtım ama yanlış foruma açmışım,burada sadece küçük çocuklar nasıl ekran kartı almalıyım sorularına cevap alıyorlar.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı