Windows 10 Format Sonrası Fan Hızı Problemi

Enesxdd

Kilopat
Evet başlıkta belirttiğim gibi Windows 7 olan dizüstü bilgisayarımı güzelce bir Windows 10 olarak UEFI bir şekilde formatladıktan sonra güncel sürücüleri indirip kurdum. Ancak Windows 10 kurulumu sonrası oyunlarda ısınma problemi yaşamaya başladım. Sonra AIDA64 adlı programı indirip kurdum ve baktım ki fan hızı hep sabit. İşlemciye yük binse de %35 binmese de %35, yani hiçbir şey olmuyor. Bunun için ne yapabilirim?

Not : Güç ayarlarında sistem soğutma ilkesi etkin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şimdi arkadaşlar ben aygıt yöneticisinden R5 M330 olan ekran kartıma sağ tıklayıp sürücüyü güncelle dedim bir indirme yaptı ve kurdu. Ancak bu kurmanın sonucunda amd

Şimdi arkadaşlar ben aygıt yöneticisinden R5 M330 olan ekran kartıma sağ tıklayıp sürücüyü güncelle dedim bir indirme yaptı ve kurdu. Ancak bu kurmanın sonucunda amd
Sanırım konuyu açarken ekran kapandı, mesajı yarım bırakmışsınız. :)

Ah çok üzgünüm. Yazıyı yazarken başka bir sekmeye geçmiştim ve tekrar geldiğimde tıklayıp yazmayı unutmuşum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı