Windows 10 format sonrası otomatik onarım

semih99i

Hectopat
Daha fazla  
Windows 10 PC'me format attım. Yeniden başladığında dil seçme ekranında klavye mouse çalışmıyordu. Birkaç kere yeniden başlattım bu ekran ile karşılaştım:

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    154,8 KB · Görüntüleme: 12
Son düzenleyen: Moderatör:
Dil seçme ekranında birkaç kere yeniden başlatınca sanırım kurulum tam tamamlanmadığından bu hatayı vermiş. Gelişmiş seçenekler tıklayıp onarma seçeneklerini deneyebilirsiniz eğer olmazsa tekrar kurmanız lazım Windows'u.

microsoftun sitesindeki creation toolu indirip yapmıştım aynı creation tool ile mi devam ediyim farklı iso mu deniyeyim

Dil seçme ekranında birkaç kere yeniden başlatınca sanırım kurulum tam tamamlanmadığından bu hatayı vermiş. Gelişmiş seçenekler tıklayıp onarma seçeneklerini deneyebilirsiniz eğer olmazsa tekrar kurmanız lazım Windows'u.

Bir de klavye mouse hala olmuyor klavye mouse BIOS'da çalışıyor donanımsal bir şey değil bu yüzden gelişmiş seçeneklere basamıyorum sanırım tek çare yeniden Win indirmek.

Microsoft'un sitesindeki creation toolu indirip yapmıştım aynı creation tool ile mi devam ediyim farklı ISO mu deniyeyim?

Bir de klavye mouse hala olmuyor klavye mouse BIOS'da çalışıyor donanımsal bir şey değil bu yüzden gelişmiş seçeneklere basamıyorum sanırım tek çare yeniden Win indirmek.

Aynı ISO ama isterseniz bir de buradan indirip Rufus ile USB'ye yazdırın.

Aynı ISO ama isterseniz bir de buradan indirip Rufus ile USB'ye yazdırın.

Hocam eyvallah bir de son olarak bendeki USB 7,6 GB kullanayım mi 8'in üstümü olacak illa.

Geri
Yukarı