Çözüldü Windows 10 Formatında Disk Seçimi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

qwildclaws

Hectopat
Makaleler
1
İyi akşamlar. Bu akşam bilgisayarımdaki diskleri silerek temiz kurulum yapacağım. Lakin halihazırda var olan disklerimin düzenini değiştirmek istemiyorum. [Şu anki disklerim C (SSD, 500 GB) (Windows'un hali hazırda kurulu olduğu disk) F, G (HDD, Toplamda 1 TB)]
Bu kısımda yapmam gereken hakkında pek bilgim yok ve yanlış bir şeyden yapmak istemiyorum. Bu konuda yardımınızı isteyeceğim. Ayrıca "Sürücü 1 Bölüm 2" OEM'e ayrılmış bu ayrılan alan tam olarak ne? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• 20231015_222909.jpg
    20231015_222909.jpg
    181,1 KB · Görüntüleme: 38
Son düzenleme:
Çözüm
İsimlerini nasıl değiştirebilirim?

Direkt, Diskin üstüne sağ tık yapıp masaüstüne gelince. Yeniden adlandırın o resimdeki kısımda verdiğiniz isim görünecektri.

@qwildclaws

Eğer biliyorsanız bunları. Format atmak istediğiniz (Windows'un yüklü olduğu) kısma tıklayıp. Biçimlendir ve evet demeniz yeterli.
Anladım, sizi biraz uğraştırdım :D, çok teşekkür ederim. Format sonrası, düzen açısından başlıkla alakalı olan mesajınızı çözüm olarak işaretleyeceğim.

Anladım, sizi biraz uğraştırdım :D, çok teşekkür ederim. Format sonrası, düzen açısından başlıkla alakalı olan mesajınızı çözüm olarak işaretleyeceğim.

Sorun değil. Eğer çözüldüyse çok sevinirim. Uğraştığımıza değmiş oldu. Diğer türlü önemli değil benim için. Başka kişilerin de yardımı dokunur yoksa.

Geri
Yukarı