Windows 10 geç açılıyor

Ben bilgisayar tamircisiyim ara ara YouTube'da bilgisayar sorunları ile ilgi videolar izliyorum ben bildiğim için söylüyorum
Sizin bilginizi sınamadım tamirci olmanız beni ilgilendirmez ben sadece başka bir yolu daha olduğunu söyledim.

Ben bilgisayar tamircisiyim ara ara YouTube'da bilgisayar sorunları ile ilgi videolar izliyorum ben bildiğim için söylüyorum.

BIOS pilini çıkarmadım BIOS'tan varsıyan yaptım ya da yeniden başlat dediğimde siyah ekrandan sonra açılıyor.

Yeniden başlat dediğimde geç açılıyor PC'yi kapata tıklağımda saniyesinde kapanıyor akıl erdiremedim ben bu işe.

Bunlar denedim fayda etmedi.

O zaman fazla kurcalama en yakın tanıdık tamirciye götür bilgisayarda virüste olabilir oda yavaş açmasına sebep olur

Hangi komut ile yapıyorduk onu?

F8 F9 F10 bu tuşlardan herhangi birine basıp otomatik onaramaya atar istersen hepsine aynı anda bas garanti olsun ya da güvenli moda açabilir
Birden fazla işletim sistemi varsa, güvenli modda başlatmak istediğiniz işletim sistemini vurgulamak için ok tuşlarını kullanın ve ardından F8 tuşuna basın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…