Windows 10 görev çubuğunun altındaki yatay kalın

selinpare

Centipat
Arkadaşlar Windows 10 kullanıyorum. Yaklaşık 4 aydır bu sorunum var ve her yere yazmama aRATmama rağmen bir türlü çözümünü bulamadım. Görev çubuğumun neredeyse yarısını kaplayan kalın, yatay eskiden yeşil şimdi beyaz bir çizgi var ve görev çubuğunda olan uygulamaların yarısını kapladığı için rahatsız ediyor. Hani biraz ince olsa şikayet etmezdim ama kalın.

Arkadaşlar Windows 10 kullanıyorum. Yaklaşık 4 aydır bu sorunum var ve her yere yazmama aRATmama rağmen bir türlü çözümünü bulamadım. Görev çubuğumun neredeyse yarısını kaplayan kalın, yatay eskiden yeşil şimdi beyaz bir çizgi var ve görev çubuğunda olan uygulamaların yarısını kapladığı için rahatsız ediyor. Hani biraz ince olsa şikayet etmezdim ama kalın.
Pekiiii...
Bize nasıl bir şey olduğunu gösterir misin?

Arkadaşın ekranı bozuk aylardır farkında değil sanırım ?
ciddi misin ben bunu hiç düşünmemiştim
Arkadaşın ekranı bozuk aylardır farkında değil sanırım ?
tamam telefondan atmaya çalışırım
O zaman telefon ile pc ekranını çekip atabilir misin ? Böyle net bir şekilde görünür olsa daha iyi olur.
tamam

tamam
Arkadaşlar telefondan uygulamayı denedim uyumlu olmadığı için açamadım maalesef
O zaman telefon ile pc ekranını çekip atabilir misin ? Böyle net bir şekilde görünür olsa daha iyi olur.
te

tamam

Arkadaşlar telefondan uygulamayı denedim uyumlu olmadığı için açamadım maalesef
bir dakika
Ekran görüntüsü atabilir misin ? Nasıl bir şey oldugunu merak ediyorum.
uu.jpeg

evet görünümü böyle.
arkadaşlar görünümü
uu.jpeg

Pekiiii...
görüntüsünü paylaştım
Pekiiii...
görüntüsünü paylaştım

Son düzenleme:
Buna benzer bir sorun ile bilgisayar ilk açıldığında karşılaşıyordum sorunum DDU ile ekran kartı Driver'ini kaldırdıktan sonra ben yeni yazılımı kurmaya çalışır iken Windows'da internetten Driver yüklemeye çalıştığı için olmuştu internet bağlantısını kesip tekrar DDU ile Driver'i kaldırıp kurdum sorun ortadan kalktı isterseniz sizde deneyin.

Geri
Yukarı