Windows 10 güncelleme nasıl geri alınır?

DarkLord3455

Hectopat
Yer
Little İtaly
Daha fazla  
Arkadaşlar Windows 1607 sürümündeydi, otomatik sistem güncelledi 1809'a geçti. Geri nasıl alırım? Özelllikle 1607 yüklemiştim. Bilgisayarım donduğu için 1607'ye geçmiştim, lütfen çözümünü söyleyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Windows 10 Ayarları > Güncelleştirme ve Güvenlik > Kurtarma sekmesinden geri alabilirsiniz. Güncelleme üzerinden uzun zaman geçmediyse ve C sürücüsü içerisinde Windows.old klasörü halen duruyorsa güncellemeyi geri alabilirsiniz. Bende eski dosyalar silindiği için geri alınamıyor mesela.

windows10güncellemegerialma.jpg
Windows 10 Ayarları > Güncelleştirme ve Güvenlik > Kurtarma sekmesinden geri alabilirsiniz. Güncelleme üzerinden uzun zaman geçmediyse ve C sürücüsü içerisinde Windows.old klasörü halen duruyorsa güncellemeyi geri alabilirsiniz. Bende eski dosyalar silindiği için geri alınamıyor mesela.

windows10güncellemegerialma.jpg

Çözüm

Eki Görüntüle 437033
Teşekkürler sürüme geri döndüm :)

Yeni konular

Geri
Yukarı