Windows 10 güncelleme sonrası CS:GO FPS düşmesi

Logantvs

Kilopat
Daha fazla  
Windows 10 son güncellemeden sonra CS:GO'da sürekli drop yiyorum 300 FPS sabit ama öldüğüm zaman oyun donuyor. Daha önce hiç böyle bir şey olmamıştı. Güncellemeleri kaldırmaya çalıştığım zaman hata alıyorum.

Ryzen 5 3600
RX 580 8 GB
16 GB RAM

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10 son güncellemeden sonra CS:GO'da sürekli drop yiyorum 300 FPS sabit ama öldüğüm zaman oyun donuyor. Daha önce hiç böyle bir şey olmamıştı. Güncellemeleri kaldırmaya çalıştığım zaman hata alıyorum.

Ryzen 5 3600.
RX 580 8 GB.
16 GB RAM.

Bende Zula oynuyordum ama son güncelleme sonrası aynı sıkıntı bende de olmaya başladı ama sonra tekrar bir güncelleme gelmiş hemen onu da yaptım düzeldi güncellemeleri denetleyin bir derim.

Selamlar herkese bende PUBG'de oluyor Windows güncellemesinden mi oyunun bugundan mı? Artık bilmiyorum 70 civarında FPS alır iken 25'lere düşüyor. Anlam veremedim SSD'ye yüklü Windows ve PUBG drıverlar yüklü güncel Windows'u yeniden kurdum oyunuda ama olmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı