Windows 10 Güncelleme sonrası mavi ekran hataları

Qhost

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Teknikeri
Öncelikle selamlar. Ben Lenovo G510 laptop kullanıcısıyım. Windows 10 sorunsuz bir şekilde kullanıyorken toplu güncelleme geldi. İndirdim, kurdum yeniden başlattım ve ardından mavi ekran yedim. Geri yükleme noktası vs. her şeyi denedim olmadı format attım sorunsuz kullanıyorum ama ekran kartı sürücüsünü yüklediğim anda mavi ekran yiyorum. İnternet erişimini kestim tekrar format attım. AMD hariç tüm sürücüleri el ile kurdum sıkıntı yok internet erişimini açınca arka planda ekran kartı sürücüsünü yüklediği için yine mavi ekran alıyorum. Acaba ekran kartımı yandı yoksa geçen seferki toplu güncelleme geldiğinde yine aynı problemi yaşamıştım velhasıl kelam ekran kartını mı yaktım ki herhangi bir koku duman ani kapanma vs yok. YineMmicrosoft'un oyunu mu bu yardımcı olursanız sevinirim ve ekran kartı AMD R7 M265.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sürüm 1803 bir takım sorunlar çıkarıyor. Masaüstü bilgisayarımda güncelleme dolayısı ile bir problem yaşamadım ama, dizüstü bilgisayarımda Windows aşırı geç açılıyor. Zamanla güncelleme ile bu sorunlar çözülecektir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı