Windows 10 güncelleme sonrası mikrofon cızırtı sorunu

JameKK

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, dün bilgisayarıma Windows 10 1909 sürümü güncelleştirmesi geldi ve ben de güncelledim fakat güncelleme yapmadan önce sorunsuzca çalışan mikrofonum güncelleme yaptıktan sonra cızırtı yapmaya başladı. CS:GO'da konuşurken sesimin çok gitmediği daha çok cızırtının geldiğini söylediler, test yaptım, gerçekten de kulak ağrıtacak şekilde cızırtı yapıyor. Sebebini bilmiyorum, nasıl çözerim, yardım eder misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
öncelikle farklı bir kulaklık ile deneme yapmanızı öneririm çünkü sorunun kulaklıkta olup olmadığını böylece anlarız fakat halen daha iki kulaklıkta da aynı sorun teşkil ediyorsa anakartınıza uygun olan realtek veya ses driverınızı kurun var ise güncelleyin sorun devam ediyorsa bir bilgisayar tamircisine götürüp anakart üzerindeki audio kablosunu kontrol etsin değiştirebiliyorsa değiştirsin

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı