Windows 10 Güncellemeden Sonra Aniden Donuyor

Elekrono

Hectopat
Yer
System32
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Windows 10 bilgisayar kullanıyorum. Son Windows güncelleştirmesinden sonra bilgisayar kafayı yedi. Abidik yerlerde aniden donuyor, hiçbir Wi-Fi ağına bağlanmıyor. Oturum açarken lütfen bekleyin deyip yıllarca bekletiyor, uygulamalara tıklıyorum açılmıyor vs. sorunlar yaşıyorum. Ama şu an en kotu olanı Wi-Fi sorunu. Hiçbir ağa bağlanmıyor bilgisayar. Bu ağa baglanilamiyor diyor.

"Windows 2004" sürümü bazen sıkıntı çıkarabiliyor hatta "Windows 10" kullanabilmek için iyi bir bilgisayara sahip olmak gerekir.
Size tavsiyem bilgisayarınız iyi değilse başka "Windows" sürümüne geçmenizi öneririm.

QUOTE="Çağan Şengün 3310, post: 6103747, member: 264238"]
"Windows 2004" sürümü bazen sıkıntı çıkarabiliyor hatta "Windows 10" kullanabilmek için iyi bir bilgisayara sahip olmak gerekir.
Size tavsiyem bilgisayarınız iyi değilse başka "Windows" sürümüne geçmenizi öneririm.
[/QUOTE]
Kesinlikle katımıyorum bende 4 GB Ram var ve Windows 10 1909 sürümü kurulu gayet stabil çalışıyor SSD olmamasına rağmen. Başka 4 GB Ram'li bilgisayara da 2004 sürümü kurdum o da SSD'siz hatta 5400RPM HDD'si var. Ona rağmen stabil.

Az önce Windows Update ile güncel sürücüleri ara dedim, 1 saniye kadar süren bir indirme işleminin ardından bilgisayarı yeniden başlatın dedi, bilgisayarı başlattığımda
azmi.png

Bu olay olurken pil %41
wat.png

Bu da olayın sonrası.
Şimdi de farem sürekli takılmaya başladı.

Az önce Windows Update ile güncel sürücüleri ara dedim, 1 saniye kadar süren bir indirme işleminin ardından bilgisayarı yeniden başlatın dedi, bilgisayarı başlattığımda.
Eki Görüntüle 590835
Bu olay olurken pil %41.
Eki Görüntüle 590837
Bu da olayın sonrası.
Şimdi de farem sürekli takılmaya başladı.

Dediğim gibi başka "Windows" sürümüne geçin.
Formatta atabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı