Windows 10 güncelleştirme durdurma

Zazapaculya

Kilopat
Daha fazla  
Windows 10 güncelleştirme yi laptop a format atıldıktan sonra durakta bılıyordum 1 yıla yakın şimdi duraktlatma seçeneği yok tonlarca güncelleştirme geliyor bunu nasıl durdurabilirim?

GÜN1.png

Dosya Ekleri

• GÜN2.png
    GÜN2.png
    222,1 KB · Görüntüleme: 53
Windows 10 güncelleştirme yi laptop a format atıldıktan sonra durakta bılıyordum 1 yıla yakın şimdi duraktlatma seçeneği yok tonlarca güncelleştirme geliyor bunu nasıl durdurabilirim?

Eki Görüntüle 635215
Eğer format attığınız sürüm windowsun eski bir sürümüyse (güncelleştirme duraklatma özelliğinin henüz yayınlanmadığı) sorun bundan kaynaklı olabilir, veya sayfanın en alt kısmında kalmış olabilir güncelleştirme duraklatma seçeneği, bunun haricinde pek çok driver güncelleştirmesi gözüküyor listede, yüklemenizi tavsiye ederim

Böyle bir seçenek var mı?
Ek Açıklama 2020-08-09 210309.png

Ek olarak, gelen güncellemeler donanım sürücü güncellemeleri, onları yapmanızı kesinlikle öneririm.

Bu seçenek yoksa tek çare, Hizmetler yazılımından Windows Update'yi devre dışı bırakmak.

Durduramadım ne yazik ki en son bu kaldı.

Böyle bir seçenek var mı?
Eki Görüntüle 635225

Ek olarak, gelen güncellemeler donanım sürücü güncellemeleri, onları yapmanızı kesinlikle öneririm.

Bu seçenek yoksa tek çare, hizmetler yazılımından Windows Update'yi devre dışı bırakmak.

O seçenek i kapanmış şekildeydi, tıklayamadım ona.

Dosya Ekleri

• gün3.png
    gün3.png
    144,6 KB · Görüntüleme: 56

Geri
Yukarı