Windows 10 güncelleştirme sonrası sadece fare imleci görünüyor

Peedzap

Hectopat
Dün gece bilgisayarı güncelleştir ve kapat dedim. Sabah uyandıp bilgisayarı açmayı denediğim zaman bilgisayar BIOS menüsüne geldi orada birkaç indirme yaptıktan sonra normalde açılması gerekirken sadece ekranda mouse imlecini görüyorum. İmleci hareket ettirebiliyorum ama başka hiçbir şey yapamıyorum. BIOS menüsüne de girebiliyorum bu arada.

Sistem zorlanıyordur hocam böyle bir şey görmüştüm zaten sistemin zorlanmasından kaynaklı her şeyin günceli iyi değildir sisteme göre işletim sistemi seçmelisiniz yoksa sistemide tıpkı Windows gibi güncellemeniz, upgrade, yeni bilgisayar almak lazım Windows 8.1 öneririm (sistem özelliklerine bağlı gerçi ama en stabil Windows günümüzde bence 8.1'dir)

Bilgisayarımın performans konusunda sıkıntısı olduğunu düşünmüyorum. 1050 Ti var. Bu arada bilgisayarım da Ubuntu da yüklü ve Ubuntu açılıyor.

Ee kardeşim Windows 10 güncel sürüm+ubuntu çift işletim sistemi i9 gibi bir bilgisayar olması lazım sadece sistemi yavaşlatıyorsunuz 8.1 kurulumu yapıp sanal makineye Ubuntu öneririm.

Şu an ne yapabilirim bilgisayar için
Şu an ubuntudan windows klasörlerine erişebiliyorum buradan bi müdahale yapabilir miyim ?

Dosya Ekleri

• 20210114_143409.jpg
    20210114_143409.jpg
    68,9 KB · Görüntüleme: 8
  • 20210114_143424.jpg
    20210114_143424.jpg
    79,3 KB · Görüntüleme: 22
Son düzenleme:
Önemli bir şeyiniz varsa yedekleyin Full sıfırlayın o hard Disk'i Windows 8.1 kurulumu yapın ubuntuyuda illa istiyorum diyorsanız sistem iyiyse sanal makinede kullanın.

Geri
Yukarı