Windows 10 Güncelleştirmeler İndiriliyorda Takılma

Enes Aydoğan

Hectopat
Yer
Elazığ
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar bugün Windows 10 Orjinal Pro 64 bit Türkçe aldım bir sıkıntılardan dolayı bu sıkıntılarım devam ediyor bazıları çözüldü. Fotoğrafta göründüğü gibi indiriliyor diyor fakat ilerleme kaydedemiyor.

Screenshot_5.png

Sebebi ne olabilir ?

Screenshot_8.png

Mesela bir programı açmaya çalışınca bekletiyor. Yanıt 35 dakika sonra geliyor.

1. Temiz kurulum yap.
2. Güncellemeleri tek tek yükle.
3. Termal macunu yenile.
Hocam Allah razı olsun, cevap yazdığın için. İlk 2 yöntem başarısız bir sürü çözüm yöntemi denedim olmadı. 3. Yöntemi denerim en yakın zamanda sorunum çözüldü sebebini anlatayım kendi evimdeki interneti anakartımdaki yere takıyorum normal internete vs vs gibi içeriklere erişebiliyorum. Fakat windows bu interneti kullanamıyor, Vatan bilgisayara götürdüm kablosuz bir wifi adapter taktı usb girişine internete bağlanıp indirdi bir kaç kritik güncellemeyi şu an eve geldim sorunum tekrarlanıyor modemimde yada anakartımda bir problem var.

Ana kartımın yanında geldiği cd de bütün gerekli olacak şeyleri veriyorlar otomatik kuruyor zaten utility gibi onların içinde yoktu kontrol ettim. İndirip kurdum verdiğiniz linkten windows güncelleme getirdiğinde işe yarayacakmı bakalım. Telefonumu bağladım bilgisayarıma onun interneti sayesinde indirdim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı