Windows 10 Hesabınıza Oturum Açamıyoruz Hatası

Yer
Çanakkale
Daha fazla  
Merhaba, Windows 10 kullanıyorum bugün bilgisayarımı açtığımda bir hata ile karşılaştım.

Microsoft şifremi girip hesabıma giriş yapıyorum ve "Hesabınıza Oturum Açamıyoruz" şeklinde bir hata aldım, bu hatada oturumu kapatıp tekrar açtığımda sorunun düzelebileceği yazıyordu ancak olmadı her girişimde aynı hatayı alıyorum.

Cevap gelmedi, bende uğraşmadım ve bilgisayarımı sıfırladım. Tam çözüldü olarak sayamayız ama sonuç olarak ben artık böyle bir hata almıyorum yani çözülmüştür.

Selam. Peri sifirlayinca hesabinizi tekrar acabildiniz mi? Silinen birsey oldu mu?!

Selam.
Bugun guncelleme yaptim. Bilgisayar acildiginda masaustundeki Hersey gitmisti. Ve ekrana 'Hesabiniza oturum acamiyoruz, sunlari yapin mesaji geldi' bende yaptim fakat degisen birsey olmadi. Guncellemeleri geri alayim dedim sistemi bozarim diye vazgectim. Bilgisayar-c:/-kullanicilar bolumunde hesabim ve icindeki duruyor (cok sukur silenen yok) peki o hesabi nasil Geri acabilirim?

Yeni gun yeni sorun. Dun olanlardan sonra boyle kullanayim dedim programlar acilan oturumda tekrar tanimladim. Bugun bilgisayari tekrar actigimda yaptigim tum degisik gitmisti tekrar oturumunuz acilamadi mesaji geldi. Her actigimda ayni seyler mi olacak. Luften bana bir care

Benim ofis PC'me de oldu. Güncellemeyi yaptım bundan sonra bu hata ile karşılaştım. En son yaptığım güncellemeyi kaldırabilirsem hata ortadan kalkar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam. Peri sifirlayinca hesabinizi tekrar acabildiniz mi? Silinen birsey oldu mu?!

Selam.
Bugun guncelleme yaptim. Bilgisayar acildiginda masaustundeki Hersey gitmisti. Ve ekrana 'Hesabiniza oturum acamiyoruz, sunlari yapin mesaji geldi' bende yaptim fakat degisen birsey olmadi. Guncellemeleri geri alayim dedim sistemi bozarim diye vazgectim. Bilgisayar-c:/-kullanicilar bolumunde hesabim ve icindeki duruyor (cok sukur silenen yok) peki o hesabi nasil Geri acabilirim?

Yeni gun yeni sorun. Dun olanlardan sonra boyle kullanayim dedim programlar acilan oturumda tekrar tanimladim. Bugun bilgisayari tekrar actigimda yaptigim tum degisik gitmisti tekrar oturumunuz acilamadi mesaji geldi. Her actigimda ayni seyler mi olacak. Luften bana bir care
Windows 10'a geçmeyene destek vermez kimse ama geçince de destek vermez. Baksana 6 ay önce bu konuyu oluşturmuşum yardım eden olmamış ben sorunu format atarak çözmüşüm.

arkadaşlar çözüm eski hesabınıza elveda diyeceksiniz ama dosyalarınız kaybolmayacak
denetim masasından kullanıcı hesapları>kullanıcı hesapları>başka bir hesabı yönetin>başka bi kullanıcı ekle ile yeni yerel oturum açacaksınız diğer hesabınızda silin ama silmeden diğer kullanıcı hesabınızda ki kullanıcı dosyalarınızı yeni hesabınıza ekleyin sorun çözüelecektir

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı