Windows 10 Home etkinleştirme kodları korsan mı?

Lisans keylerin korsanı mı olur? Bunlar lisanlama için girilen komutlardır. Windows içinde bulunan programları çalıştırır. Bilgisayara zarar vermez. Ya aktifleştirir yada aktifleştirmez. Komutun işlevine bakar.

KMSpico kullanmadan nasıl etkinleştirebilirim?

KMSpico kullanmadan nasıl etkinleştirebilirim?

Bu senin de bahsettiğin yöntem hali hazırda "KMSPico" değil, KMS işlemi. KMSpico denilen şey eskiden bunun senin yerine yapan yazılımdı fakat yıllar içerisinde önüne gelen içine virüs bastığı için bu hale geldi. Sen elinle yaptığında sorun olmuyor.

Hayır o kodlar da alınır ama ne bileyim arkadaş 90-150 TL nedir be yuh. Dolar 7 TL iken 10 liraya satıyorlardı bu keyleri ne oldu da bu kadar zam yaptılar? Sırf millet manuel etkinleştirmeden korkuyor, orijinal lisans da pahalı diye sağmaya çalışıyorlar.

Bu senin de bahsettiğin yöntem halihazırda "KMSpico" değil, KMS işlemi. KMSpico denilen şey eskiden bunun senin yerine yapan yazılımdı fakat yıllar içerisinde önüne gelen içine virüs bastığı için bu hale geldi. Sen elinle yaptığında sorun olmuyor.

Hayır o kodlar da alınır ama ne bileyim arkadaş 90-150 TL nedir be yuh. Dolar 7 TL iken 10 liraya satıyorlardı bu keyleri ne oldu da bu kadar zam yaptılar? Sırf millet manuel etkinleştirmeden korkuyor, orijinal lisans da pahalı diye sağmaya çalışıyorlar.

E ne yapmamı önerirsiniz bu durumda lisanssız mı kullanayım.

E ne yapmamı önerirsiniz bu durumda lisanssız mı kullanayım.

Senin için nasıl rahat ediyorsa ben KMS ile "slmgr /skms kms8.msguides.com" üzerinden manuel etkinleştirerek kullanıyorum rahat 10 senedir.

Sen pekala key de alabilirsin, yalnızca fiyatların saçmalığından şikayet ettim. Her türlü aynı Windows'u kullanıp aynı güncellemeleri alıyorsun, ikisi de seni Microsoft'un kendi sunucularına bağlıyor.

Yerinde olsam 150 TL'ye kod alırım
Ben 20 TL'ye olandan alırım kiral :) 150 TL bile fazla.

Biraz sallamasyon oldu sanki.
:D bu kodları da KMSpico üretiyor.

İnternette gördüğüm birkaç sitede.
Slmgr. VBS /ipk xxxxxxxx Script slmgr. VBS /skms xxxxxxxx Script slmgr. VBS /ato

Şu kodları gördüm ve CMD'ye yazdım. Bunlar bilgisayarıma zarar verir mi?
Ayrica korsan mi oluyor bu? Uyaran olmadi bilemiyorum.
Son nokta. Bu KMSpico değildir. KMS etkinleştirmesidir. KMS etkinleştirmesi de Windows tarafından kurumlara uygun sunulan bir etkinleştirme yöntemidir. Ayrı program kurulmadığı için de sorun yaratmaz. Sadece size belirli günlük süre verir. Sonra gün tamamlanınca etkinleştirmeyi tekrar dener ve etkinleştirme ister. Yapamazsa etkinleştirin der. Kısaca Trial Reset mantığı var. Bazı ünv. kurumları bu yöntemle öğrencilerine lisanslama sağlamaktadırlar!

Geri
Yukarı