Windows 10 Home Key İçin Site Önerisi

Bunu öneririm lisansla ilgili bir sorun olursa yenisini de gönderiyorlar benim anakartım yanmıştı bu lisans kullanıyor hatası verdi anakart değiştirince bunu satıcıya ilettim bana yeni key yolladılar.

Son düzenleme:
Bunu öneririm lisansli ilgili bir sorun olursa yenisini de gönderiyorlar benim anakartım yanmıştı bu lisans kullanıyor hatası verdi anakart değiştirince bunu satıcıya ilettim bana yeni key yolladılar.
Hocam bu site daha ucuz olduğu için ilgimi çekti ama çoğu kişide önce hata vermiş sonra yeni key vermişler, şüphelendim biraz. Ve sanırım burası Retail satıyor.

Hocam bu site daha ucuz olduğu için ilgimi çekti ama çoğu kişide önce hata vermiş sonra yeni key vermişler, şüphelendim biraz. Ve sanırım burası Retail satıyor.

Hocam ben şu an bir sıkıntı yaşamıyorum yani lisansın bozulmanın nedenleri lisansı kullandığın PC'nin anakartı veya HDD'si değişirse öyle hata çıkıyor.

Hocam ben şu an bir sıkıntı yaşamıyorum yani lisansın bozulmanın nedenleri kullanılan PC'nin anakartı veya HDD'si değişirse öyle hata çıkıyor.
Doğrudur hocam ama dediğim gibi bu sitede OEM key yok galiba. En azından ben bulamadım.
Edit: Sağlamlisans.com'dan OEM key aldım ve 5 dakika bile olmadan key e-posta aracılığı ile elime ulaştı. Sıkıntısız bir şekilde Windows'u etkinleştirdim. Cevap yazan herkese teşekürler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı