Windows 10 Home Nasıl Pro Yapılır?

GhostCrewTR

Hectopat
Arkadaşlar bilgisayarımı aldığımda Windows 8.1 lisanslı orjinaldi, sonra bir bildirim geldi PC'ye. Güncelleme yaptım Windows 10 Home oldu. Fakat ben Pro yapmak istiyorum, nasıl yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10 Pro lisansı satın almanız gerek. İster birkaç yüz lira karşılığında kutulu lisans alın, ister tek bilgisayar ile sınırlı OEM versiyonu 85 TL civarına alın.

Windows 10 Pro lisansı satın almanız gerek. İster birkaç yüz lira karşılığında kutulu lisans alın, ister tek bilgisayar ile sınırlı OEM versiyonu 85 TL civarına alın.
Hocam şu 85 ₺ olayını araştırdım. Kinguin vs gibi yerler nasıl oluyor da bu kadar ucuz satabiliyor? Microsoft nasıl oluyor da 200$'a sattığı ürünün 85₺'ye gitmesine izin veriyor. Çözemedim. Aydınlatma şansınız olursa sevinirim.

Windows 10 Pro için ücret ödemen gerekiyor günlük kullanım için home yeterli gelecektir.
Modumuzun söylediği gibi ister kutulu ister OEM ürünlere para vererek Pro alabilirsin.

Bildiğim kadarıyla OEM kodlar aracısız vede ekstra maliyetsiz olduğundan ucuz OEM PC üreticileri için diye biliyorum.
Kutulular biz son kullanıcı içindir.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı