Windows 10 Home Single Language dil değiştirme

Shagrat313

Centipat
Sağlıklı günler. Cubase daw programını kurdum. Fakat lisans etkileştirmeyi açtığımda fotoğraftaki gibi hiçbir şey gözükmüyordu. Daha sonra Support kısmında Windows'u Türkçe ve Azerice kullananların bu hatayı aldığını öğrendim. Kullandığım sistem Windows Single Language olduğu için dili de değiştiremiyorum. Programı İngilizce açabilme gibi bir imkanım yok mu? Dili değiştirmeyi denedim ama hata alıyorum. Dili 1 dakikalığına İngilizce yapabilsem hiçbir problem olmayacak.

hata.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Sağlıklı günler. Cubase daw programını kurdum. Fakat lisans etkileştirmeyi açtığımda fotoğraftaki gibi hiçbir şey gözükmüyordu. Daha sonra Support kısmında Windows'u Türkçe ve Azerice kullananların bu hatayı aldığını öğrendim. Kullandığım sistem Windows Single Language olduğu için dili de değiştiremiyorum. Programı İngilizce açabilme gibi bir imkanım yok mu? Dili değiştirmeyi denedim ama hata alıyorum. Dili 1 dakikalığına İngilizce yapabilsem hiçbir problem olmayacak.

Eki Görüntüle 595438
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Windows'unuzun dilini değiştirmek için bazı yöntemler var ancak sonrasında sistem doğru çalışmıyor, tek yol Pro sürümüne yükseltmek.

Programın dilini program üzerinden değiştiremiyorsanız kurulduğu klasörde dil ayarı dahil diğer ayarların da tutulduğu bir dosya olması muhtemel. Bulabilirseniz oradan değiştirirsiniz.

Geri
Yukarı