Windows 10 Home'dan Pro'ya geçiş

alper9335

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İZMİR
Daha fazla  
Herkese merhaba. Bilgisayarımda Windows 10 home deneme sürümü yüklü. Sağ altta ki Windows'u Etkinleştir kısmı oyunlarda bile orada duruyor buda canımı sıktı. Windows 10 pro key var elimde ama önce yükseltme keyi almam gerekiyormuş. O keyide aldım. Ürün anahtarını girdikten sonra windows home proya geçecek daha sonra aktif edeceğim. Merak ettiğim şey bu geçiş sırasında bilgisayarımda ki her şey silinecek mi? Çünkü Home deneme sürümünden Pro'ya geçeceğim.

Hayır, yükseltmede hiçbir şey silinmez. Windows yeniden yüklenmeye çalışsa bile C diskinde Windows.old klasöründe eski bütün dosyalarınızı bulabilirsiniz.

Yaptım güncelleştirmeyi 2 dakika bile sürmedi. Hiçbir şey silinmedi dediğiniz gibi ürün anahtarını kullanarak etkinleştirdim teşekkür ederim.

Bir arkadaşım sistemde dengesizlik olabilir Home'dan Pro'ya geçtiğin için diyor böyle bir şey mümkün mü? Aksine bana daha performanslı geldi bilgisayar.

Bir arkadaşım sistemde dengesizlik olabilir Home'dan Pro'ya geçtiğin için diyor böyle bir şey mümkün mü? Aksine bana daha performanslı geldi bilgisayar.
Hiç alakası yok, içiniz rahat olabilir. Daha performanslı olma konusunda da gözle görülecek bir fark olacağını sanmıyorum ama Pro daha fazla özelliğe sahip bir paket. İşlemci kullanım optimizasyonu daha iyi olabilir bilmiyorum.

Merhaba, bende de Windows 10 Home deneme sürümü yüklü ve sağlam lisans üzerinden Windows 10 Pro OEM key aldım ancak ürün anahtarına girdiğimde geçersiz diyor, siz nasıl Pro'ya yükseltip etkinleştirdiniz biraz detaylı yazma şansınız var mı? Teşekkürler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı