Windows 10 hotmail hesabı değiştirme

zBurakhan

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
İyi günler, yaklaşık 2 yıl önce bilgisayar toplamıştım bilgisayarı açınca hotmail istemişti benden benimde hotmail hesabım yoktu ondan dolayı yakın arkadaşımın hotmail hesabını vermiştim. Fakat o günden bu güne o hotmail hesabı adresini değiştiremiyorum internette araştırdım fakat tam olarak anlayamadım. Size sorum şu hotmail hesabını nasıl değiştirebilirim?

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer ki Windows'u aktif ettiyseniz ve hesap ayarlarınız ile aktif ettiyseniz aktivasyonunuzu yeni bir hesap ile ilişkilendirmek istiyorsanız mümkün değil. Farklı bir hesap ile oturum oluşturup Windows'u o hesap ile kullanabilirsiniz ama eski hesapta yapılan kişiselleştirmeler orada kalır (aktivasyon yeni hesaba geçer mi tam olarak emin değilim). Attığım linkte senin sorduğunu sormuş sanırım arkadaş yada farklı bir isteği de olsa aynı şeyi yapmak istediği anladım ben, verilen cevaba bakarsan yeterli olur sanırım.

Windows 10 Üzerinde Kayıtlı E-Posta Adresini Değiştirmek

Eğer ki Windows'u aktif ettiyseniz ve hesap ayarlarınız ile aktif ettiyseniz aktivasyonunuzu yeni bir hesap ile ilişkilendirmek istiyorsanız mümkün değil. Farklı bir hesap ile oturum oluşturup Windows'u o hesap ile kullanabilirsiniz ama eski hesapta yapılan kişiselleştirmeler orada kalır (aktivasyon yeni hesaba geçer mi tam olarak emin değilim). Attığım linkte senin sorduğunu sormuş sanırım arkadaş yada farklı bir isteği de olsa aynı şeyi yapmak istediği anladım ben, verilen cevaba bakarsan yeterli olur sanırım.

Windows 10 Üzerinde Kayıtlı E-Posta Adresini Değiştirmek

İnternet üzerinden arkadaşımın hotmail hesabını açıp cihazlar seçeneklerinden bilgisayarımı kaldırdım bilgisayara güncelleme geldi bilgisayarı yeniden açtığımda hotmail istedi kendi hotmailimi yazdım. Yardımınız için yine de teşekkürler.

İnternet üzerinden arkadaşımın hotmail hesabını açıp cihazlar seçeneklerinden bilgisayarımı kaldırdım bilgisayara güncelleme geldi bilgisayarı yeniden açtığımda hotmail istedi kendi hotmailimi yazdım. Yardımınız için yine de teşekkürler.
Tabi kendi hesabınız ile oturum açabilirsiniz. İsterseniz 2 yada 3 tane de oturum açabilirsiniz ama açık olan hesaptaki bilgileri geçirmezsiniz. Attığım linkte bu olay yazıyordu. Hallettiyseniz sorun yok, güle güle kullanın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı