Windows 10 ile 8 arasında FPS farkı olur mu?

YAVUZAKTO

Hectopat
Windows 10 kullanıyorum. Windows 8'de FPS farkı olduğunu söylediler.
8 daha fazla FPS veriyormuş.

Son düzenleyen: Moderatör:
7 İçinde öyle deniyordu hocam şuan windows 10 fps ve oyun için daha iyidir.

Bildiğim kadarıyla FPS farkı oluyor. Ama sisteminin özellikleri iyi ise Windows 10 da daha fazla FPS alıyorsun. Sisteminin özellikleri düşük ise Windows 8.1 de daha fazla FPS alıyorsun. (Ben böyle biliyorum yanlışım varsa uyarın.)

Windows 8 de RAM kullanımı daha düşük olur. Eğer RAM'in az ise Windows 8 seçmelisin daha fazla performans alırsın.

Windows 10 kullanıcısıyım ve Minecraft'ta orta ayarlarda 75gibi bir FPS alıyorum, bu sistemimden kaynaklı olabilir, ama eski Windows 7 bilgisayarımda oyunlarda az FPS alıyordum, ama haberin olsun Windows 10, Windows 8'den daha fazla RAM alıyor, örneğin benim PC'ye takılı RAM8GB ama şu an Windows10 yüklediğim için sadece 6, 96 GB'sini kullanabiliyorum, Windows'un eski sürümleri RAM tasarrufu açısından daha iyi.

Windows 10 kullanıyorum. Windows 8'de FPS farkı olduğunu söylediler.
8 daha fazla FPS veriyormuş.
Win 10 da gelişmiş bir sistem olduğu için ekstra dosyalar ekstra grafikler görseller mevcuttur bu yüzden sisteminiz sıradan bir sistem ise win10 kullanmanızı önermem artık 8 gb ve üstü kullanıcılar için vazgeçilmez bir sistemdir win10

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…