Windows 10 ilk çıktığında kampanya olurmu ?

Zontak

Kilopat
Daha fazla  
Selam.

Windows 8 ilk çıktığında yanlış hatırlamıyorsam baya ucuza kampanya vardı. Windows 10 çıktığında da kampanya ile ucuza verirler mi. Şöyle gönlüm rahat orjinal kullanayım diyorum bundan sonra ama öyle yüksek paralarda vermek istemiyorum açıkçası.

Windows 7 ve Windows 8 kullananlar ücretsiz olarak Windows 10'a geçecekleri için böyle bir kampanyanın olacağını zannetmiyorum. Fakat yıllardır yanımızda olan Windows için 100 lira çok para değil.

Windows 7 ve Windows 8 kullananlar ücretsiz olarak Windows 10'a geçecekleri için böyle bir kampanyanın olacağını zannetmiyorum. Fakat yıllardır yanımızda olan Windows için 100 lira çok para değil.

Ben 250 liraya kadar razıyım. Inventus'a baktım mesela 64 bit W7'ler 450 TL gibi fiyattan başlıyor.

250 liraya 64 bit W10 alınacaksa mesela oda güzel.

İnşallah uygun bir kampanya olur 100-200 tl gibi microsoft fiyatları makul seviyede tutsa kimse korsan kullanmaz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı