Windows 10 internet bağlantısı sorunu

yokartık1

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar az önce technopat'taki videoyu izleyerek vatandan aldığım pc'ye windows 10 kurdum. Her şey güzel fakat internete bağlanamadığım için güncellemeleri yapamıyorum. Ne wifi ile ne de kabloyla bağlanamıyorum. Kabloyu takıyorum bağlanmıyor ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Emin değilim fakat donanımlarınızla alakalı bir uyumsuzluk problemi olabilir...
Ayrıca Desktop PC mi, Notebook mu kullanıyorsunuz? Desktop PC yada Notebook ise kullandığınız harici kablosuz adaptör var mı? Ancak buna benzer detayları yazarsanız size yardımcı olabiliriz...

Arkadaşlar az önce technopat'taki videoyu izleyerek vatandan aldığım pc'ye windows 10 kurdum. Her şey güzel fakat internete bağlanamadığım için güncellemeleri yapamıyorum. Ne wifi ile ne de kabloyla bağlanamıyorum. Kabloyu takıyorum bağlanmıyor ?
Bende sistemimi cuma günü topladım. Başka bir bilgisayar üzerinden anakartının sitesine gir ve lan sürücüsünü indir ve kur. Bağlantı sağlanacaktır.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı