Windows 10 internet bağlantısı yok

Mehmet2756

Centipat
Daha fazla  
Masaüstü Windows 10 bilgisayarım internete bağlanmıyor. Ethernet kabolsu ile bağlıyorum hiçbir işe yaramıyor bu konuyla ilgili YouTube'dan birçok video izledim yine bir işe yaramadı telefon ve USB kablosu ile kablolu paylaşımı denedim fakat yine hiçbir işe yaramadı. Çözümü nedir? Format gerekir mi?

Masaüstü Windows 10 bilgisayarım internete bağlanmıyor. Ethernet kabolsu ile bağlıyorum hiçbir işe yaramıyor bu konuyla ilgili YouTube'dan birçok video izledim yine bir işe yaramadı telefon ve USB kablosu ile kablolu paylaşımı denedim fakat yine hiçbir işe yaramadı. Çözümü nedir? Format gerekir mi?
driver pack indir ve kur bendede aynı oldu sıfırlanınca oluyor kurursan gecer

Bilgisayarının anakartıyla uyumlu olan Wi-Fi ve Ethernet sürücülerini başka bir bilgisayar üzerinden indirip bilgisayarına kurman lazım.

Geri
Yukarı