Windows 10 internet simgesi gözükmüyor normal mi?

Yer
İstanbul/Ataşehir
Görev çubuğu hizasında yer alan monitör işareti gözükmüyor. Açık olan uygulamaların bulunduğu kısımda da göremedim. Görev çubuğu ayarlarından mı aktif edeyim, yoksa restart mı gerekli? Bu normal mi acaba? Daha önce de oldu diye hatırlıyorum çünkü. Sanırım Windows ile alakalı bir durum.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternete bağlıysanız bir sorun olacağını düşünmüyorum.

İnternete bağlıyım. Herhangi bir sorun yok. Fakat simge, PC'ye restart atınca düzeliyor. Veya sistemi kapat aç yapınca. Sanırım Windows kaynaklı bir bug. Bunlar dışında önerebileceğiniz bir şey var mı acaba? Program kaynaklıda olabiliyor deniliyor. Veya son gelen güncelleştirmelerle ilgili

Son düzenleme:
Görev çubuğu ayarlarına girin. Orada sistem simgelerini açma veya kapatma seçeneğine basın. Orada Ağ kısmı kapalı ise onu açın. Yanlış söylemiş olabilirim herhangi bir yerde. Ben İngilizce kullanıyorum. Bire bir karşılığı çıkmaz ama yakını çıkar.

Görev çubuğu ayarlarına girin. Orada sistem simgelerini açma veya kapatma seçeneğine basın. Orada Ağ kısmı kapalı ise onu açın. Yanlış söylemiş olabilirim herhangi bir yerde. Ben İngilizce kullanıyorum. Bire bir karşılığı çıkmaz ama yakını çıkar.

Evet hocam, o yöntemi duydum. Bakacağım.Peki windows bu bug'ı neden yapar acaba?Kendi yaptığı bir sorun olduğunu düşünüyorum bu sorunun.Bir ara yine olmuştu,restart atınca çözüm oluşturuyor buna.Sanırım basit bir bug.

Gelecek güncellemelerde düzeltilir büyük ihtimalle.

Peki sfc/scannow gibi dosya doğrulama işlemine gerek var mı acaba? Olmazsa görev yöneticisinden mi denesem dediğiniz gibi? Bunlar dışında şunu yap dediğiniz bir işlem varsa önerilerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkür ederim.
Gelecek güncellemelerde düzeltilir büyük ihtimalle.

Hocam, mesaj bildirimi gitti mi size?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı