Windows 10 internet sorunu

akillicino

Hectopat
Merhaba arkadaşlar, ben dün Windows 10 önizleme sürümünü kurdum. Sıfırdan kurmadım, update yaptım ancak bir sıkıntım var. İnternet çalışmıyor. Modemde bir sıkıntı yok, telefondan girebiliyorum. Sıkıntı bilgisayarda; wifi açık hatta modeme dahi bağlanıyor ancak internete girmiyor. Hatta telefondan wifi hostpos falan açarak bağlandım ama yine internete dahi girmedi. Kablo takarak denedim, bu sefer internet bağlantı simgesinde ünlem işareti çıktı, yani sınırlı diyiyordu. Ben bu sorunu nasıl çözebilirim? Acil olarak yardım ederseniz çok sevinirim.
Son çare 8.1'e geri döneceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10'da bu tür sorunlar olabilir. Tam sürüm henüz çıkmadı. Bir de yükseltme yapmışsınız. Windows 8.1.3 64 bit'e dönün.

Kardeş bende aynı sorun var. Her pc kapattığında fişi çek ve bataryasını çıkar sonra tekrar aç olur....

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun bende de vardı sorun tamamen antivirüs programıyla alakalı Ben Bitdefender Total 2015 kullanıyorum Windows 10 a yükselttikten sonra programı silip tekrar kurmam gerektiği ile ilgili bildirim geldi ve tekrar kurduktan sonra internet sorunu ortaya çıktı antivürüs programınızdan web korumasını devredışı bırakırsanız sorununz çözülür. En azından ben böyle çözebildim.

Arkadaşlar benim windows 10 yüklediğim gün birden ekran dondu hiç bişey yapılmıyordu (masaüstü bilgisayar bu arada)gücünü kestim bilgisayarın ve tekrar açtığımda yerel ağ bağlantısı düzgün çalışmıyor dedi 2 saatir çözümü arıyorum lütfen biri bana yardım etsin

HOcam Bendeki Sorun Bambaşka windows 10 yükledim 8.1 den pc de İntarnet şeçeneği kırmızı ses seçeneyi kırmızı windwos geri yükle diyorum windows durduru diyor ben şu an sıyırıcam yardım edin
Bilgili Kişiler varsa şimdiden çok teşekkürler (Windwos güncellenmiyor herhangi bir dosayayı açamıyorum intarnete erişemiyorum ,format atıyorum çare yok(Orjinal Format)

arkadaşlar bu sorunun birçok nedeni olabiliyor fakat genel olarak windows 10 güncellemesi ile alakalı windows 10 güncelleme yaptığında çoğu bilgisayarda bu problem oluyor en basit çözümü en son gelen windows güncellemesini kaldırmak çoğu zaman işe yarıyor ama bazen problem devam edebiliyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı