Windows 10 ISO dosyası nereden indirilmeli?

Humbel

Hectopat
Makaleler
1
Kimi yerde Windows sitesinden kimi yerlerde de Tech Bench üzerinden indirilme öneriliyor.
Windows 10 ISO dosyasını format atmak için kullanacağım, sitesine girdiğimde ilk başta bulamadım ardından şu videodaki yöntemleri uygulayarak (
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
) mobil görünüme geçtim, iPad mini seçtim cihaz görünümünü ancak sürüm seçme kısmında "Windows 10 (multi-edition ISO)" çıkıyor sadece ama videodaki kişide böyle bir sürüm olmadığı için kafam karıştı.
Bu yöntemle mi yapmalıyım yoksa Tech Bench üzerinden ( TechBench by WZT (v4.1.1) ) mi indirmeliyim? İlk defa format atacağım için bilmiyorum teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ISO dosyasını Microsoft'un kendi sitesinden indirebilirsiniz Windows 10 ISO aracı şimdi indirin butonuna tıkayarak ISO dosyasını kurabılırsınız.

Peki videodaki yöntemde neden mobil görünüme geçip indiriyoruz? Araçla inince de Rufus'la USB'ye yazabilecek miyim?

Hocam Rufus'a gerek yok. iPad şekline de gerek yok. Direkt aracı şimdi indirine basın.

YT'den izleyerek indirdiğim dosya da aynı ad ile iniyor. İndirdiğim dosya doğru oluyor o zaman değil mi? Hatta boyutları da aynı ikisi de 5,1GB.
Evet. Microsoft sunucularından indiriyorsunuz. Aynı kaynaklar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…