Rehber Windows 10 ISO dosyasını NTLite ile düzenleme

@OgnitorenKs Günaydın ustam, nasılsın? Sana yazamadım, geri dönemedim, özür dilerim usta. Güncellemeleri MSU olarak indiriyorum, haberin olsun. Videolu rehber hazırlayabilir misin benim için? Resimdeki gibi istiyorum Windows kurulumda iken. Güncellemelerin çalışması lazım ama.
@OgnitorenKs ben Windows ISO'ya da lisanslamak istiyorum, benim için güzel rehber hazırlayabilir misin rica etsem? Ekran kartlı ve ekran kartsız ISO yapmak istiyorum. Bazılarında ekran kartlı olduğu için bugün hazırlayabilir misin rehber? AMD gibi.

Teşekkür ederim 1 haftadır aklımdaydı ama yapamıyordum.

Ben rica ederim. Ustam gelsin, rehber hazırlayacak inşallah.
@OgnitorenKs Ustam Update Catalog'dan güncellemeleri nasl indireceğiz Windows 10 için?
@OgnitorenKs Ustam hoşgeldin, burada mısın?
Ustam cevap yazmadın.

Ekran kartlı ve ekran kartsız dan neyi kastettiğinizi anlayamadım. Driver için mi söylüyorsunuz?
Güncelleme için farklı bir yol deniyorum. Sonuca ulaşayım. En basit halinin anlatımını yapacam

Tamam usta çalışması lazım formattan sonra güncellemenin ama hani ISO'ya NVIDIA'lı ekran kartı ekliyorlar. O yüzden bahsetmiştim. ISO'yu nasıl lisanslayacağız?
Driver'dan bahsetmiştim.

Tamam usta çalışması lazım formattan sonra güncellemenin ama hani ISO'ya NVIDIA'lı ekran kartı ekliyorlar. O yüzden bahsetmiştim. ISO'yu nasıl lisanslayacağız?
Driver'dan bahsetmiştim.
Forum kuralları Crack işlemine müsaade etmediği için bilgi paylaşamıyorum. Zaten daha önce böyle bir işlem de denemedim.

Tamam güncelleme olunca anlatırsın usta, rehber hazırlarsın.
Bitti mi ustam?
Sonuç nasıl oldu ustam, resim de atabilir misin?

Usta güncelleme işini yaptın mı?

Bitti mi ustam?

Yaptım da yazmaya üşeniyorum
Bitti mi ustam?

Aşağıda anlattığım yöntemden önce güncellemeleri NTLite güncellemeler bölümüne eklemeye çalışın.

[CODE title="kur.bat olarak kaydet"]
net session >NUL 2>&1|| powershell Start-Process '%0' -Verb RunAs&& exit /b|| exit /b
reg delete "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run" /v "1" /f
for %%G in (*.msu *.cab *.msi) do Dism /Online /Add-Package /PackagePath="%%G"
[/CODE]

Bu yaptığım yöntem kurulum sırasında değil sonrasında kullanıcı oluşturup masaüstü gelince açılıyor. NTLite > "Bağlama dizinini keşfedin" kısmın da "update" diye klasör oluşturun güncellemeleri "update" klasörüne atıni yukarı da yazdığım kodu yeni metin belgesinine yapıştırıp "kur.bat" olarak kaydet. Bu "kur.bat" dosyasını da update içine atacaksın.

Bu kod ile oluşturduğumuz kur.bat dosyasını başlangıçta çalıştıracağız. Bu kodu yeni metin belgesine yapıştırın ve başlat.reg olarak kaydedin.
[CODE title="başlat.reg"][HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run]
"1"="C:\\update\\kur.bat"
[/CODE]
Başlat.reg dosyasını NTLite > Kayıt defteri bölümüne ekleyin.

Bu yöntem ile güncellemeleri yükleyebilirsiniz. Dism hataları çıkabilir.

Son düzenleme:
Hocam ben NTLite'de ilk dediğiniz uyumluluk kısmını bulamıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…