Rehber Windows 10 ISO dosyasını NTLite ile düzenleme

Dism ile güncelleme dosyalarını imaja entegre ediyor. Uzun sürmesi normaldir.

NTLite ile bir ISO içerisinde olan 3 işletim sistemi içinde tek seferde düzenleme yapılabilir mi daha doğrusu düzenleme yaptığımız seçtiğimiz ISO için yapılan ayarları ve düzenlemeleri kaldırmadığımız diğer 2 işletim sistemi içinde uyarlanabilir mi?

Maalesef hocam öyle bir şey mümkün değil.

Hocam bende sesle yazma etkin olmuyor sanırım o bileşeni silmişim yeniden nasıl aktif edebilirim.

Hocam bende sesle yazma etkin olmuyor sanırım o bileşeni silmişim yeniden nasıl aktif edebilirim.
Hocam o özellik sanırsam yalnızca Windows 11 sürümünde var. Özellik hakkında detaylı bilgim yok ancak Cortana hizmetine bağlı olduğunu düşünüyorum. Silinince yeniden açılabilir mi bilmiyorum.

Hocam ben windows keyini de düzenlediğim iso içine gömmek istiyorum. Şu anlattığınız aşamaların neresinde yapmam lazım. Kurulum esnasında key girmekle uğraşmak istemiyorum.

İstenmeyen bazı programların kaldırılmasının yanı sıra aslında ben şunu istiyorum:
Bulunduğum kurumda birçok pc var ve format sonrası kurulması gereken programlar var. Formattan sonra bunları kurmak meşakkatli. Bu bahsettiğiniz işlemlerle beraber, kurulum içinde istediğim programları da gömmek ve hazır hale getirmek istiyorum. Bir kaç rehber okudum ama kafam karıştı.

Son düzenleme:
@OgnitorenKs ustam toolbox programına Windows ISO indirdim programın içerisine nereye kaydedeyim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…