Rehber Windows 10 ISO dosyasını NTLite ile düzenleme

@OgnitorenKs bekliyorum parametre nasıl bulunur bu hafta sonu rehber olabilir mi acaba?
Yakın zaman da zor. Çünkü Setup ile ilgili V2 kısmını hazırlayacam. Ondan sonra yapacağım konuda parametrelerden ibaret olmayacak reg, komut, administrator başlangıcı, Pc için yararlı programlar, ince ayarlar dahil bir konu olacak zaten şuan üzerinde çalışıyorum. Bir nevi lite sistem kurmaya çalışacaz.

10 dakkada iso hazır oldu.
İlk mesajdaki yönergelerle windows defender'ı kapamış mı oluyoruz? Hiç yüklenmiyor mu?

10 dakkada iso hazır oldu.
İlk mesajdaki yönergelerle windows defender'ı kapamış mı oluyoruz? Hiç yüklenmiyor mu?
Defender kaldırıyorsunuz ancak güncelleme yaparsanız tekrar yükleniyor. Edgeyi ve Onedrive'ı silseniz bile yükleniyor. Windows kurduktan sonra Edge ve Onedrive kaldırabilirsiniz. Güncelleme sonrası için de Defender'ı silmeniz gerekiyor.

Wintoolkit ile kaldırabilirsin.

Hocam son olarak katılımsız kısmına yüklediğimiz katılımsız programları nasıl ekleyebiliriz acaba ? Epey bi araştırdım ama çözemedim, dosyaları ekle gibi bir seçenek de göremedim.

Hocam son olarak katılımsız kısmına yüklediğimiz katılımsız programları nasıl ekleyebiliriz acaba ? Epey bi araştırdım ama çözemedim, dosyaları ekle gibi bir seçenek de göremedim.
Program katılimsız kurulum olarak hazırlanmışsa sürükle bırak yaparak NTLite katılımsız bölümüne atabilirsiniz. Ancak program katılımsız değilse sessiz kurulum parametrelerinin bulunması ve NTLite'a eklenmesi gerekir.

Kurulmuş 8.1 içinden uygulamalar silinebiliyor mu? Wım olarak görüntüle falan diye uyarı veriyor.

Hocam aynı bir dosyayı başka bir klasöre sürükleyip atarmış gibi Solidshare'den indirdiğim katılımsız programları sürükleyip katılımsız sekmesine bırakmaya çalışıyorum fakat olmuyor. Zaten üstüne sürüklediğimde bir çarpı işareti beliriyor. Kurulum sonrasına attığımızda da aynı işi görüyorsa sıkıntı yok ama o şekilde deneyeyim o zaman.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…